Nejaký jednoduchý recept na buchty máte? Nikdy som nerobila, ďakujem
26. jan 2021
Ja som dnes robila prvýkrát v živote, muž vraví že sú výborné. Akurát cesto sa mi lepilo tak som od oka prisypala múku, kým bolo ok...
@marcellka32
https://dobruchut.aktuality.sk/recept/6258/pare...
26. jan 2021
@mariet24 aký lekvár je naj tam dať?
26. jan 2021
@marcellka32 my sme dali slivkový... To len podľa chuti
26. jan 2021
26. jan 2021
mia2408
autorJa som dala slivkový lekvár, marhuľový džem a nutelu
26. jan 2021
Aj ja som dnes robila buchty na pare a džem som dala jahodový☺️
26. jan 2021

Aj u nás 😁 plus pár pečených