icon

Dnes sladký obed👌buchty na pare😊

avatar

Aj u nás 😁 plus pár pečených

26. jan 2021
avatar

Nejaký jednoduchý recept na buchty máte? Nikdy som nerobila, ďakujem

26. jan 2021
avatar

Ja som dnes robila prvýkrát v živote, muž vraví že sú výborné. Akurát cesto sa mi lepilo tak som od oka prisypala múku, kým bolo ok...
@marcellka32
https://dobruchut.aktuality.sk/recept/6258/pare...

26. jan 2021
avatar

@mariet24 aký lekvár je naj tam dať?

26. jan 2021
avatar

@marcellka32 my sme dali slivkový... To len podľa chuti

26. jan 2021
avatar

🤤🤤🤤

26. jan 2021
avatar
mia2408
autor

Ja som dala slivkový lekvár, marhuľový džem a nutelu

26. jan 2021
avatar

Aj ja som dnes robila buchty na pare a džem som dala jahodový☺️

26. jan 2021