Mamičky keď išli vašim detičkám zúbky mali aj soplik? Naš ma aj soplik aj mierne zvyšenu teplotu. Ďakujem za info😀
Každý zub so soplami, vysokými teplotami a nakoniec aj kašeľ zo zatekajucich soplov.
21. mar 2017
Áno obe deti soplia keď im idu zuby ☺️
21. mar 2017
áno vždy
21. mar 2017
ano ano ano,stale sople,vysoke horucky a aj hnacky...
21. mar 2017
mia2408
autorDakujem za vase odpovede😀nam spodne zubky vysli na 5 mesiacov a ani neviem kedy a teraz nam idu horne asi 4 naraz...tak teraz aj soplik aj teplota trosku😑
21. mar 2017
ano soplik aj horucka su pri prerezavani zubkov bezny jav