Tie nohavice su top 👍👍👍
27. jan 2019
Mne sa uz ta prva foto pacila a viac ako tato, skoda ze si zmazala. Potom som si otvorila tvoj blog a padla mi sanka pri kolonke vek. Hoci je to pekne straaasne ti pridava na veku. Uzivaj si mladost 😉
27. jan 2019
Tie nohavice sú wau, ja som podobne skúšala až ľutujem že som ich nevzala 😔 škoda ešte budú určite....Sedia ti ako uliate 😇 super... 👍
27. jan 2019
Krasne nohavice,pristane ti to
27. jan 2019
vidim seba, pred 15-20 rokmi. Presne take nohavice sa nosili. Milovala som ich. Museli byt po zem. Teším sa, že možem vyťahovať starý satnik, kedže váhu mám rovnaku.
27. jan 2019

Co bolo zle na prvom prispevku? Aj tam si mala dobru fotku