icon

Dievky, zamilovala som sa do kočíka CAM DINAMICO UP SMART 2017. Máte niekto skúsenosti so značkou CAM? Ďakujem

avatar

My ho mame doma,je lahky,lahko sa sklada,vanicka je velka no predne kolieska nie su nafukovacie a hrkaju..to je jedine minus toho kocika

30. aug 2017
avatar
30. aug 2017
avatar

Takisto som mala cam a predné kolieska mi nehrkali za mňa maximálna spokojnosť 🙂 vanicka je priestranná super kočík 🙂

30. aug 2017
avatar
mibarka
autor

https://kindercentrum.sk/cam-kocik-dinamico-up-...

Myslím, že v tomto prípade to nie je prehnaná cena... Alebo?

30. aug 2017
avatar

@mibarka my sme ho kupili za 590 v Alladine v HC..znamy ho kupili za 530 v DS ale neviem v akom obchode

30. aug 2017
avatar

Ja na tuto znacku nedam dopustit, mala som jeden v roku 2001 a druhy v roku 2011 a teraz keby si mam vybrat tiez by to bol CAM.

30. aug 2017
avatar

@mibarka my sme zaňho dali taktiež 639 plus 50 eur fusak ale neľutujem, učite to bola dobrá kúpa a určite ho isto nebude mať pol mesta ako tie camarela.

30. aug 2017
avatar
mibarka
autor

No, mne sa akosi nepozdavaju tie okruhle vanicky.. Je to vec vkusu, samozrejme nevravím, ze su skarede 🙂

30. aug 2017