Dievky, zamilovala som sa do kočíka CAM DINAMICO UP SMART 2017. Máte niekto skúsenosti so značkou CAM? Ďakujem
30. aug 2017
Takisto som mala cam a predné kolieska mi nehrkali za mňa maximálna spokojnosť 🙂 vanicka je priestranná super kočík 🙂
30. aug 2017
mibarka
autorhttps://kindercentrum.sk/cam-kocik-dinamico-up-...
Myslím, že v tomto prípade to nie je prehnaná cena... Alebo?
30. aug 2017
Ja na tuto znacku nedam dopustit, mala som jeden v roku 2001 a druhy v roku 2011 a teraz keby si mam vybrat tiez by to bol CAM.
30. aug 2017
mibarka
autorNo, mne sa akosi nepozdavaju tie okruhle vanicky.. Je to vec vkusu, samozrejme nevravím, ze su skarede 🙂
30. aug 2017

My ho mame doma,je lahky,lahko sa sklada,vanicka je velka no predne kolieska nie su nafukovacie a hrkaju..to je jedine minus toho kocika