ako odplienkovat 3r nervaka? u starsieho to bolo v pohode a druhy ani za boha. ani po dobrom, ani po zlom, ja mam pocit, ze to nechape...alebo ma ma totalne v pazi.. sme na 3.dni, jemu nevadi, ze je pocikany, pokakany, ani okom nemihne. a ked ho posadim na nocnik, na wc, vydrzi minutu a potom chyta hisaky, ze mam chut nalepit mu tu blbu plienku aj na usta..som v koncoch
Skus latkove plienky v jednorazových ani netuší, že je v '' mokrom''. Alebo vydržte kým bude teplo a dajte len slipy príde na to, že mu je to nepohodlné. Držím palce neboj nebude nosiť plienky do 15tich
Nas to v 22m zvladol zo dna na den. Cize s 3rocnym ti neporadim. Ale tvoje nervy plne chapem a drzim palce, vydrz 3roky je fakt uz dost, a isto to chape len robi,, napriek,, cisto si viem predstavit ako by som oducala nasho v 3 rokoch. Presne tak isto, islo by to horsie ako v tych 22m.
Este nas to caka raz s mladsim ten ma len 16m ale uz teraz si myslim ze v 22m mu to isto nepojde
ze 12 dni, 2 tyzdne, 8mesiacov...keby som aspon videla, ze chape co urobil, resp robi ked cika do gati. nic..neni zaostaly, komunikuje, vymysla, ale ja mam fakt pocit, ze netusi o co mi ide. ze mi nerozumie. boze uz som asi stara, alebo vycerpana, tieto babatkovske odnaucovacky a veci mi lezu na nervy..bude spat bez plienky dnes, dufam, ze sa poriadne docika a zobudi sa na to, jaky je mokry. mozno mu to zacne vadit..
Pride to..nasim dvojickam to trvalo skoro 8 mesiacov..uz som ani nedufala..jednemu to trklo ked mal 3r a druhemu o 3 mesiace neskor.