... 2500 gr v 36 tt + 0
michaela80
autorno uz ma len tyzden v brusku...vo strvrtok vecer alebo v piatok rano bude sekcia...
9. júl 2010
Jeee tak nech si to este v brusku uziva 🙂 super ste vydrzali!tak daj vediet kedy idete na to 🙂
10. júl 2010
... 2500 gr v 36 tt + 0
no uz ma len tyzden v brusku...vo strvrtok vecer alebo v piatok rano bude sekcia...
Jeee tak nech si to este v brusku uziva 🙂 super ste vydrzali!tak daj vediet kedy idete na to 🙂
Krasa...tak si to uzivaj doma...malinka krasne rastie