..3600 gr a nusnicky v usku...
ako to prebiehalo. plakala ti mala? ja sa stale rozhodujem ci dat teraz alebo pockat
22. sep 2010
michaela80
autor@bambola plakala, ale predtym jej robili odber krvicky..tak bola uz taka ubolena, kedze jej kolabuju zilky a dlho ju pichaju...
22. sep 2010
ahojky...už zase mamka parádi?