icon

... a zase v nemocnici....pre zmenu na detskom....

avatar

čo to? čo to? :(

27. júl 2010
avatar

...vyzera ze vobec nebudem moct jest mliecne vyrobky a ani nic smotanove...malinka po tom zvracia..a este aby nebolo malo chytila uska v nemocnici, kedze nemoze mat ciapocku kvoli infuzke ...

27. júl 2010
avatar

@michaela80 daj jej vatu do uska🙂

27. júl 2010
avatar

@michaela80 daj jej vatu do uska🙂

27. júl 2010