icon

....asi sa z tej nemocnice tak skoro nedostaneme...

avatar

a copak je?si na udržení??:(

3. máj 2010
avatar

tvrdlo brusko a uz si ma tu nechali, lebo prve je nedonosene...a ty ako...

4. máj 2010