...dnes nam prisiel kociarik...a ja som v nemocnici...ach jaj...
Jezis chudatko:(no ale hlavu hore a drzte sa!drzim palceky nech je vsetko ok!
7. máj 2010
michaela80
autornie som prva ani posledna ktora to musi podstupit...ale co uz pre zdrave babo by mamina neurobila.....
7. máj 2010
Miska tiez sa pridavam-urcite to stoji za to-ved to sama vies🙂Bola som tiez pri prvom v nemocnici takmer 2 mesiace....pri druhom tiez ,sice menej ,ale prepustali ma so slovami ,ze mam vydrzat aspon do 35 tyzdna,bola som na v 34.tt.-nakoniec som este den prenasala!!!!A to som uz chodila otvorena na 3cm od 7 mes.Drzkajte sa!