...konecne sme komplet rodinka...
Miška..velmi velmi gratuluji k dcerušce.Skoro celé album s malou jsem prořvala🙂) máte krásné fotky krásnou památku.At vám dělá jen samou radost a at jste zdraví..zvládli jste to spolu skvěle.Moc gratuluji🙂:-*
20. júl 2010
michaela80
autor@mscat Dakujeme...
21. júl 2010
gratulujem ku krásnej dcérke, tak už máš 2 nádherné detičky doma. nedávno som sem písala, priala veľa síl na to ležanie a už je chrobáčik na sveteee!! ktorý teda tt? krásne miery!! ešte raz gratulujem:o)
23. júl 2010
michaela80
autorNarodila sa 36 tt+6
24. júl 2010
pripájame sa ku gratulácii 🙂
30. júl 2010
Jeeee moc moc gratulujem!