icon

...konecne sme komplet rodinka...

avatar

Jeeee moc moc gratulujem!

18. júl 2010
avatar

Miška..velmi velmi gratuluji k dcerušce.Skoro celé album s malou jsem prořvala🙂) máte krásné fotky krásnou památku.At vám dělá jen samou radost a at jste zdraví..zvládli jste to spolu skvěle.Moc gratuluji🙂:-*

20. júl 2010
avatar

@mscat Dakujeme...

21. júl 2010
avatar

gratulujem ku krásnej dcérke, tak už máš 2 nádherné detičky doma. nedávno som sem písala, priala veľa síl na to ležanie a už je chrobáčik na sveteee!! ktorý teda tt? krásne miery!! ešte raz gratulujem:o)

23. júl 2010
avatar

Narodila sa 36 tt+6

24. júl 2010
avatar

pripájame sa ku gratulácii 🙂

30. júl 2010