...treti den v nemocnici...
michaela80
autorlen pre istotu ...tvrdlo brusko v stvrtok, piatok viac ako by malo......ale dufam ze zajtra nas prepustia...a dnes este mame sono, tak aspon nieco pozitivne ....uvidim aspon bambulku...
2. máj 2010
Tak drzim palceky!
3. máj 2010
aje co sa deje preco v nemocnici