Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  michaelamedova
  22. dec 2017    Čítané 173x

  Testovanie Pampers

  Ahojte, milé mamičky "koníčky “, zapojili  sme sa do testovania plienočiek Pampers Premium Care a na môj podiv, nás vybrali. Sme veľmi radi a ďakujeme. Teraz nás čakajú 2 týždne testovania a postrehov na značku Pampers. Bolo mi napísané, že v pondelok 11.12.2017 nám "testováčik “ príde, a tak netrpezlivo čakáme aké prekvapenie sa v ňom bude ukrývať. Klop klop klop už sa to nesie,balíček nám prišiel a tu sú produkty, ktoré naše zlatíčko Martinko spolu s maminkinou pomocou vyskúša.

  Testovať  teda budeme: Plienočky PAMPRES PREMIUM  CARE  5-9 kg.

  My už  s plienočkami  skúsenosti máme a sú veľmi  dobré, a tak vám v krátkosti  opíšeme naše začiatky. Postupne som pridala postrehy z testovania. Blížil sa deň  „D“ a samozrejme, bolo treba nabaliť do pôrodnice aj plienočky pre vytúžený batôžtek. Čítala som mnoho zlých recenzií. Musím sa priznať, že  som dlho váhala či  ich kúpim alebo nie. Čo ak budú vážne tak zlé? Čo budem potom robiť ? Nechcem predsa ublížiť malému. Ale napokon som sa rozhodla, že ich teda kúpim a presvedčím sa, či je to naozaj tak. Kúpila som teda Pampers  premium care new baby od 2-5 kg. Pri prvom  synčekovi  sme  tiež používali túto značku a boli sme spokojní, potom sme prešli  na Huggies. No teraz nás Huggies sklamali, a tak sme sa vrátili späť k Pampers  premium care. Tak ako som písala, kúpili sme ich už do pôrodnice a veru nesklamali. Malému  sadli ako uliate. Žiadne zapareniny, žiadne vyrážky. No proste nič. Zadoček  krásne suchý stále  ružovučký.

  Ako si  tak  rastieme  a priberáme, poskúšali sme aj iné značky. Však každé ušetrené euro sa počíta. Ale vždy bola nejaká nehoda. Raz precikaný a to som menila plienku  pomerne dosť často cca po 2 hodinách, čo mi príde často, potom  nesadla veľkosť 3-6kg  a nám bola pri  5 kg malá ☹ , čiže sme museli zvyšok balíka darovať. V noci to tiež so spánkom nebola žiadna sláva, lebo bol stále  mokrý. A tak sme sa vrátili späť k tejto  značke. Zistila som, že v podstate nič neušetrím, keď tak často mením plienku alebo keď polku balíka niekomu darujem. Napokon nás vždy presvedčil spokojný úsmev malého. Suchý zadoček aj po cca 4 – 5 hodinách spánku sa mu páčil a aj cena zohrala svoju  úlohu. Neustále sme natrafili na super akciu, tak sme sa vždy trošku zásobili. Veľmi ma však mrzí, že málo v ktorom obchode, dostať nemeckú kvalitu týchto plienok. Všade  väčšinou nájdete na etikete Made in  Poland. Aj keď nie sú kvalitou zlé, ale platíme za tú istú značku a nie od rovnakých  výrobcov  ☹ . Preto oceňujem a ďakujem ľuďom z Modrého koníka, že nám dopriali  vyskúšať si nemecké Pampres premium  care.

  Testovanie deň prvý: Došiel balíček - fíha  krabica veľká, čo v nej asi  bude? Otvorím a veľká radosť, dva 80 kusové balíčky plienok a milý pozdrav  z koníka. Hneď som obvolala rodinu, aby najbližšie nekupovali plienky, že máme zásobu. Odozva bola, že  malý môže veselo  ka**ť  - plienok  mámte dosť  😊 .  Veľmi som sa potešila, nečakala som  až tak veľa.

  Druhú radosť mal starší  syn Tomáško  z krabice 😊 , hneď sa do nej vopchal a kázal sa  zabaliť, že vystraší ocina keď príde z práce.

   Testovanie deň tretí: Na plienočkách oceňujem indikátor pocikania, veľmi mi to  pomohlo aj v pôrodnici, kde chceli dva dni po narodení stále hlásiť, či malý už cikal. Nie  každá  značka to má PLIENOČKA PRED POCIKANÍM – žltý pásik.


  PLIENOČKA PO POCIKANÍ – modrozelený pásik

  Testovanie deň piaty: Úsmev na  tvári Martinka aj po 5 hodinovom spánku v noci  svedčí o tom, že plienočky majú vysokú absorpčnú schopnosť pre rýchlu distribúciu vlhkosti v plienke. Preto je zadoček aj po tak dlhom čase suchý a nezaparený.

  Testovanie deň ôsmy: Oproti iným značkám majú krásne dlhé krídelká, ktoré pekne obopnú telíčko a prekryjú sa s lepiacim pásikom. Tým pádom sa zabráni možnému  precikaniu, aj pri vyššom príjme tekutín, aj pri pretáčaní sa dieťatka (náš je teda dosť  pohyblivý 😊 ) Lepiace pásiky sa dajú opakovane bez problémov prilepiť späť, v prípade, že  chcete len skontrolovať čistotu plienky.

  Testovanie deň desiaty: Dnes sa nám podarilo sa poriadne preka**ť, až bol malý ako sa hovorí: "Až  za  ušami ″ , ale to kvôli tomu, že sme zaviedli prvé príkrmy a bruško si  musí zvyknúť na inú stravu ako na mliečko.😊   A tak ma rodičia hodili do koša, že  smrdím  😊

  Už  som  zase voňavý.

  Testovanie deň jedenásty: Ako každý deň, sme ráno po zobudení prebalili riťuľu. Bola  v nej zase patričná dávka, ale vďaka dvojitým pružným ale zároveň jemným gumičkovým  patentom po celom obvode plienky, zostal obsah krásne vo vnútri. Dnes nikde žiadna  pretečenina. 😊

  Testovanie deň štrnásty - posledný: Z našich  skúseností, patria plienky Pampers medzi najtenšie, aké  sme doteraz vyskúšali. Oceňujem preto pri ich tenkosti ich vysokú absorpciu aj pri požití väčšieho množstva tekutín. Nestalo sa nám, že by sme boli mokrí. Sú príjemne na dotyk, také hodvábne jemné. Malý v nich má taký mäkučký zadoček.

  Na záver môjho testovania hádam len napíšem JA  SOM MAXIMÁLNE SPOKOJNÁ S TOUTO  ZNAČKOU  A MOŽEM  JU  LEN  ODPORUČIŤ. Noako sa vraví : "100 ľudí 100 chutí. “ A ešte by som nakoniec napísala, jednu hlášku z nemenovaného  českého spotu: "Plenky  pemprs, zůstanou suché, i když se poserete. “ 😊

  Ďakujeme 

  michaelamedova