Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
michaelaprocner
26. aug 2019
Keď som dostala možnosť testovať produkty od Maybelline nemala som žiadne očakávania, keďže som nikdy nepokukovala po tejto značke, no veľmi ma prekvapili. Zatiaľ testujem ich tretí produkt, tentokrát tento CITY Bronzer, ktorý dokonale spĺňa aj funkciu kontúrovacieho púdru. Odtieň 200 Medium Cool má studený podtón, no i tak krásne vynikne aj na mierne opálenej pleti. Tvári dodá zdravý letný šmrnc, hoci má matný finiš. Čo, ale najviac oceňujem je jeho pigment, ktorý nie je vôbec oranžový. Je to nádherná bronzovohnedá farba. Na pleti dokonale drží aj niekoľko hodín i týchto horúčavách, čo tu máme. Pre výraznejší look sa dá nádherne vrstviť, bez toho, aby na pleti fľakatil. Niektoré žienky tvrdia, že vonia kakaovo, no mne to vôbec ako kakao nepripadá, ani to neviem opísať, ale vonia príjemne. Naozaj skvelý produkt. Ja som do neho úplne zamilovaná :heart_eyes:. Chystám sa i na jeho ďalšie odtiene pre porovnanie a čo vy? Ktorý bronzer obľubujete vy?
Zobraz celú správu
michaelaprocner
21. aug 2019
Na tento produkt som čítala veľmi veľa pozitívnych reakcií, tak som bola zvedavá, či je naozaj tento kit na obočko, tak úžasný ako o ňom všetky baby hovoria (no, nestretla som ešte takú, čo by ho nechválila) :blush:. Na testovanie som si dala viac ako týždeň, používala som ho každý deň a nemienim prestať. Keďže mám redšie obočko, hlavne teda ku koncu, tak ho jednoducho potrebujem dokreslovať. Štetček spolu s kefkou v tomto sete je na to ideálnym nástrojom. Mne veľmi vyhovuje. Čo sa týka samotnej gélovej pomády, bála som, že mi nesadne odtieň, ale sadol perfektne. Takže odtieň 04 Ash Brown odporúčam všetkým tmavovláskam, špeciálne čiernovláskam, pretože má taký studenší podtón, a pôsobí prirodzenejšie. Navyše nelepí vôbec chĺpky. Maybelline takisto sľubuje vodeodolnosť tohto produktu, o tom som najviac pochybovala, ale naozaj sa nerozmazáva, či už si tvár opláchnete vodou alebo sa spotíte pri cvičení. Rozmaže sa len vtedy, ak po obočku intenzívne "šúchate" (ale to nerobí asi žiadna z nás :smiley:slight_smile:. Jednoznačne tento produkt spoločnosti vyšiel a všetkými desiatimi ho odporúčam každej.
Cena 9,80 € na notino.sk:point_left:
Zobraz celú správu
michaelaprocner
24. júl 2019 Čítané 37x
Čítaj celý článok
michaelaprocner
12. jún 2019
Dnes sa pozrieme na zúbky tomuto mejkapu od Trend It Up, ktorý som dostala v rámci testovania. Začnem s negatívom a potom sa vrhnem na jeho pozitíva. Jediné negatívum:small_orange_diamond: jeho odtieň, ktorý je na mňa príliš tmavý a do oranžova. Myslím si, že väčšina žien to má tak isto. Neviem, možno k opálenej pokožke sadne lepšie :person_shrugging::female_sign:, aj keď pri malom nanesenom množstve a s korektorom svetlého žltého podtónu nevyzeral úplne zle. V opačnom prípade ho budem musieť miešať s iným odtieňom alebo ho spotrebujem iným spôsobom, napr.ako podklad pod swatche či líčenia len na instagram :thinking:. A teraz tie pozitíva, keďže ma aj milo prekvapil:
:small_orange_diamond:stredné krytie, hoci je označený ako vysokokrycí, :small_orange_diamond: jednoduché nanášanie a "blendovanie", napriek tomu, že mejkap je hutnej konzistencie,
:small_orange_diamond: zdravá, rozžiarená a prirodzená pleť (odhliadnúc od odtieňa),
:small_orange_diamond:žiadna maska na tvári, nemám pocit, žeby upchával pleť a pleť by nedýchala,
:small_orange_diamond:nefľakatí, vydrží 5-6 hodín v skvelej forme, no treba prepudrovať.
Určite je to mejkap vhodný pre tie menej náročné za skvelú cenu.
#test_dm22 #recenzia
Zobraz celú správu
michaelaprocner
10. jún 2019
Prvým produktom, ktorý by som rada zrecenzovala je paletka očných tieňov Color Cube od značky Trend It Up.
Na ruke vyzerajú krásne pigmentované, no keby ich nevrstvím, vôbec tak nevyzerajú. 🤨 Uvidíme akú výdrž budú mať tieto tiene, keď ich použijem v líčení. Pri swatchovaní ma najviac sklamal ružový a fialový tieň, ktoré som musela neskutočne vrstviť. Ak nie, päťkrát, tak vôbec :confounded: A naopak ten červený s odleskami bronzu ma veľmi milo prekvapil. Ten sa nanášal úžasne a ihneď som dosiahla požadovanú pigmentáciu.:heart_eyes::heart_eyes: Ostatné tiene stačilo dvakrát navrstviť. Celú paletku hodnotím ako priemerne dobrú. Pigmentácia je taká stredná, ale nečakala som veľa. Tiene neprášia, ale aj keby, mne to nejak neprekáža, pokiaľ by pigmentácia paletky bola výborná. Celkovo paletku hodnotím na 3/5. Neurazí, neohúri.
#test_dm22 #recenzia
Zobraz celú správu
michaelaprocner
10. jún 2019
Prvý príspevok venujem tomu, čo balíček na testovanie od Trend IT UP obsahoval:
:small_blue_diamond:2IN1 Camou Makeup&Concealer, odtieň 020
:small_blue_diamond:Skin Supreme Compact Powder, odtieň 020
:small_blue_diamond:Daily Dose of Glow Fluid, odtieň 020
:small_blue_diamond:Color Cube Eye Shadow Palette, 020
:small_blue_diamond:Supercharged Mascara Pro Volume
:small_blue_diamond:Fibre Brow Gel Filler, odtieň 020
:small_blue_diamond:Contour & Glide Lipliner, odtieň 483
:small_blue_diamond:Two Tone Lipstick, odtieň 020
:small_blue_diamond:Lak na nechty No1, odtieň 145
Všetko vidíte na foto. Testujem ho už vyše týždňa, prvé dojmy sú super. Niečo sedí viac, niečo menej. Detailnejšie recenzie prinesiem v priebehu tohto týždňa na každý jeden produkt. A celé to zhrniem v článku. Máte sa na čo tešiť, baby :heart_eyes: #test_dm22 #testujem_dm22 #recenzia
Zobraz celú správu