icon
3 / 16
avatar

Ake velke brusko!je to vobec mozne??? 🙂

3. nov 2016
avatar

No asi je ked ho vidis ....
Krasne brusko drzte sa .😍😍😍😍

3. nov 2016
avatar

@nini1010 Ano je to mozne a su aj vacsie mozne. Moje tiez este urcite porastie do 40tt

3. nov 2016
avatar

@nini1010 áno, je to možné, ale také komentáre som si vypočula aj ja a až mi to bolo nepríjemné....ved my ženy si nevyberáme aký tvar, veľkosť bruska sa nám hodí...😉 Jednoducho babatko sa takto cíti fajn a my si nič iné pren ani neželame, len nech si užíva toto krasne obdobie s maminku, veľmi Ti to Miska pristane 🙂 👍

3. nov 2016
avatar

Moja svokra nič iné neriešila, len tiež aké veľké brucho furt mám. 🙂 Si krásna, bruško ti veľmi pristane. Silno držím palce a želám veľa, veľa zdravíčka.

4. nov 2016
avatar

@anjel35 Vies co kazdy kto ma riesi dostane jednu odpoved. Ze aj keby boli stvoricky, len nech su zdrave a zive. Vacsina ludi sa zahanbi a stichne

4. nov 2016
avatar

Mne sa velmi pacia velke bruska aj ja som mala take pri prvych dvoch ,pri tretej nestihlo dorast,tam len do 33tt.

6. nov 2016
avatar

@ematko29 Heh no u mna je toto zaciatok 34tt, nechcem si predstavovat co to bude do 40tt 😀

7. nov 2016
avatar

@michala.s ono zalezi aj ako je babätko ulozene.moja najmladsia bola v krizoch ulozena tak nejak to nedorastlo.🙂

7. nov 2016
avatar

@ematko29 Ja som si uz pri Leovi myslela, ze je v krizoch ulozeny ale sudok predomnou vravel nieco ine

7. nov 2016
avatar

@michala.s A Leo bol terminovy?

7. nov 2016
avatar

@ematko29 Ano on sa vypytal v 40tt

7. nov 2016
avatar

@michala.s tak take male brusinko som mala v 31tt a za 2tyzdne nebolo o nic väcsie.

7. nov 2016
avatar

@ematko29 Ale ako bolo krasne vytvarovane, ja ho mam take neforemne a velke

7. nov 2016
avatar

Ale pokaj pohladam ake bolo pri druhej 😀

7. nov 2016
avatar

@michala.s aleee kdee.tiez ho mas naaadherneee🙂.No a tu pri druhej v 34tt.

7. nov 2016
avatar

@ematko29 jejda, to ako ja, tak som rada, ze nie sama mam taky kotlicek

7. nov 2016
avatar

@michala.s ved ked tehotna tak poriadne ,ze? Nech to aj vidno 😀

7. nov 2016
avatar

To je neskutočne prenádherné bruško 😍😍

7. nov 2016
avatar

Ale baby jezis ked vam niekto povie ze jeej ake velke brusko nemusi to mysliet v zlom len sa divi jak je to mozne..ja som mala malinke brusko zas u mna sa divili ci som vlastne tehu...takze je to slovna hracka pre niekoho nemusite to hned brat prilis osovne🙂

7. nov 2016
avatar

Mas krasne brusko a aj ked je vacsie, najdolezitejsie je, ze je tam babatku dobre. Ja som pri prvom mala velke brusko a to som si vsade vypoculaaaaaaaaaaaaa, vobec ma to netrapilo, malicky mi stale daval najavo, ako mu je tam dobre a to mi robili najvacsiu radost. Pri druhom som mala brusko take primerane a zboznovala som ho rovnako. Si krasna tehulka!!!! a mate krasne fotky 🙂🙂🙂

8. nov 2016
avatar

nechapem ludi, ktori riesia ake velke je brusko...ved ide o to, ze je v nom babatko, nie? naco riesit, ci je velke alebo male...hlavne, ze je v nom babatku dobre a nech pekne rastie 🙂 ja som mala pri obdivoch drobcoch velke brusko 🙂

8. nov 2016
avatar

si krasna tehulka a prajem vela zdravicka oboch 🙂

8. nov 2016