No asi je ked ho vidis ....
Krasne brusko drzte sa .😍😍😍😍
@nini1010 áno, je to možné, ale také komentáre som si vypočula aj ja a až mi to bolo nepríjemné....ved my ženy si nevyberáme aký tvar, veľkosť bruska sa nám hodí...😉 Jednoducho babatko sa takto cíti fajn a my si nič iné pren ani neželame, len nech si užíva toto krasne obdobie s maminku, veľmi Ti to Miska pristane 🙂 👍
Moja svokra nič iné neriešila, len tiež aké veľké brucho furt mám. 🙂 Si krásna, bruško ti veľmi pristane. Silno držím palce a želám veľa, veľa zdravíčka.
Mne sa velmi pacia velke bruska aj ja som mala take pri prvych dvoch ,pri tretej nestihlo dorast,tam len do 33tt.
Ale pokaj pohladam ake bolo pri druhej 😀
To je neskutočne prenádherné bruško 😍😍
Ale baby jezis ked vam niekto povie ze jeej ake velke brusko nemusi to mysliet v zlom len sa divi jak je to mozne..ja som mala malinke brusko zas u mna sa divili ci som vlastne tehu...takze je to slovna hracka pre niekoho nemusite to hned brat prilis osovne🙂
Mas krasne brusko a aj ked je vacsie, najdolezitejsie je, ze je tam babatku dobre. Ja som pri prvom mala velke brusko a to som si vsade vypoculaaaaaaaaaaaaa, vobec ma to netrapilo, malicky mi stale daval najavo, ako mu je tam dobre a to mi robili najvacsiu radost. Pri druhom som mala brusko take primerane a zboznovala som ho rovnako. Si krasna tehulka!!!! a mate krasne fotky 🙂🙂🙂
nechapem ludi, ktori riesia ake velke je brusko...ved ide o to, ze je v nom babatko, nie? naco riesit, ci je velke alebo male...hlavne, ze je v nom babatku dobre a nech pekne rastie 🙂 ja som mala pri obdivoch drobcoch velke brusko 🙂
si krasna tehulka a prajem vela zdravicka oboch 🙂



Ake velke brusko!je to vobec mozne??? 🙂