Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
michala.s
25. okt 2017 Čítané 111x

Veľmi rada by som Vám predstavila novinku v rade starostlivosti o suchú pokožku čo som objavila u Yves Rocher. Nakoľko mám problémy so suchou pokožkou vždy hľadám niečo čo by aspoň na chvíľku pomohlo pri tom suchom pocite na celom tele.

Prednedávnom to bol sprchový gél od firmy Yves Rocher, ktorý sa predáva v maličkom úspornom balení a jedno stlačenie vystačí na celé telo. Jeho príjemná vôňa ma tešila celé leto avšak prichádza jeseň a požiadavky mojej pokožky sú zase o čosi iné a aj moje osobné požiadavky na vôňu sa opäť zmenili.

Novinka v starostlivosti o suchú pokožku ma potešila celým radom starostlivosti. Firma opäť nesklamala a balenie je opäť ekologické a v súlade s prírodou. Čo ja osobne veľmi oceňujem.

Regeneračný sprchový balzam obsahuje bambucké maslo a 2/3 rastlinných olejov. Má veľmi hustú textúru a pri prvom použití som sa zľakla, že sa umývam telovým krémom. Na tele však dobre penil. Má jemnú a veľmi nevtieravú vôňu, presne to čo si na jeseň predstavujem. Po osprchovaní som mala pocit hydratovanej pokožky a aj bez použitia telového mlieka mi tento pocit ostal. Ráno som opäť cítila trocha napnutú pokožku preto som pri ďalšom sprchovaní použila aj telové mlieko.

Telové mlieko, vhodné pre veľmi suchú pokožku je rovnako ako sprchový balzam s vysokým obsahom bambuckého masla, ktoré má certifikovaný pôvod z kontrolovaného ekologického odvetvia v Západnej Afrike. Po použití sprchového balzamu a telového mlieka som mala skutočne príjemne hebkú pokožku až do ďalšieho sprchovania. Na rukách sa mi netvorili suché fľaky a nemala som nekonečnú chuť sa uškriabať. Čo sa mi veľmi páčilo, že mi na tele neostal mastný povlak ako to často u hydratačných krémov býva. Krém bol takmer okamžite vsiaknutý.

Posledný z rady je telový balzam, ktorý je veľmi hustý a mne osobne sa aj trocha ťažko nanášal, preto si ho doprajem zriedkavejšie, ale aj po ňom sa cítim veľmi príjemne a je takou mojou súčasťou víkendového domáceho wellnesu.

Ak máte suchú pokožku ako aj ja tak skúste túto novinku a verím, že aj vy budete tak potešení ako som bola aj ja.

Čítaj celý článok
michala.s
7. jún 2017 Čítané 129x


Som veľmi rada, že si ma firma Yves Rocher vybrala na testovanie svojich výrobkov.

S touto firmou mám už viacero skúseností a rada u nich nakupujem. Dovoľte mi, aby som vám trošku predstavila prečo mám rada túto firmu a ich výrobky.

Ich zloženie je ekologické, ľahko rozložiteľné, na výrobu používajú obnoviteľné časti rastlín, čo je v súľade s princípom ekologického poľnohospodárstva. Na extrakciu aktívnych látok používajú prirodzené procesy, ktoré nepoškodzujú rastliny. Všetky ich výrobky z radu starostlivosti o pleť sú v recyklovateľných sklenených obaloch, čo pomáha znižovať produkciu plynov. Novinkou sú teraz aj testované mini sprchové gély v malých fľašiach na výrobu ktorých boli taktiež použité recyklované materiály. Výrobky nie sú testované na zvieratách.

Tak a teraz môžem prejsť k mojim skúsenostiam po testovaní koncentrovaných sprchových gélov.

Domov mi prišlo v krabici okrem troch vôní tohto koncentrovaného sprchového gélu aj jedno veľké balenie obyčajného sprchového gélu, ktorý nemá túto koncentrovanú textúru a tak budem mať s čím porovnať.

Na prvé testovanie som bola veľmi skeptická, nakoľko týmto rečiam o veľkost lieskového oriešku na celé telo neverím, ale o to bolo moje prekvapenie väčšie keď sprchový gél, ktorý vyšiel na jedno zatlačenie naozaj stačil na celé telo.

Sprchovala som sa nielen s pocitom, že robím niečo málo pre prírodu ale aj s pocitom úžasnej vône, pre mňa top bola vôňa mango- koriander a olivový. Sprchový gél pod malým množstvom vody pekne napenil a krásne sa dal rozniesť na celé telo. Má hustejšie zloženie ako bežný sprchový gél, čo mne osobne vôbec nevadilo, ale manžel s tým nebol až tak spokojný a on radšej používa bežný sprchový gél od Yves Rocher.

Na fotke vidíme sprchový gél v 400 ml balení, ktorý nie je koncentrovaný a na umytie celého tela som potrebovala 2x také množstvo gélu ako pri gél s koncentrovaným zložením.

Ak máte radi svieže vône siahnite určite po vyššie spomínanom mango-koriander, olivy mi pripomenuli dovolenku v Grécku. Ak máte radi sladké vône a pocit ako keby ste sa sprchovali vo vanilkovej zmrzline( mňam-mňam) siahnite určite po vanilkovom sprchovom géli.

Osobne dúfam, že Yves Rocher rozšíria ponuku koncentrovaných sprchových gélov, lebo by som rada mala väčšiu voľnosť vo výbere vôní. Rovnako by ma veľmi potešilo keby takto koncentrované boli aj iné výrobky.

A nezabudnite, že za každý produkt označený logom I LOVE MY PLANET, je zasadený jeden strom.

Ešte raz ďakujem za možnosť  testovať a držím firme aj naďalej palce, aby ich krásne myšlienky žili naďalej a aby viac ľudí žilo vo väčšom súlade s prírodou.

Act beautiful

#test_yvesrocher

Čítaj celý článok
michala.s
11. apr 2017
No pod princezna, uzdrav sa uz ta potrebujem
Zobraz celú správu
(1 fotka)
michala.s
20. dec 2016
Nasa laska rozdáva úsmevy aj v spitali
Zobraz celú správu
(1 fotka)
michala.s
3. nov 2016
2v1 16 fotiek
michala.s
1. dec 2013
Zeny, ktore mate za sebou kyretáž. Ako dlho ste ešte po kyretáži krvácali, v nemocnici mi vraveli 3-4 dni, no zajtra tomu bude 7 dní a ja mám stále krv. Nie je to veľa a je veľmi bledá, ale predsalen tam tá krv je. Ďakujem za odpovede
Zobraz celú správu