icon
7 / 199
panamové rezy
avatar

môžem poprosiť o recept? obdivujem ľudí čo vedia tak krásne nakrájať zákusky 🙂 moja poklona 🙂

12. júl 2013
avatar

aj ja poprosim recept

12. júl 2013
avatar

@zudan
@mona1981 baby, keď budem mať čas tak vypýtam a napíšem

12. júl 2013
avatar

mozem poprosit recept

12. júl 2013
avatar

@zudan - aj ja tých ludí obdivujem ....

13. júl 2013
avatar

Aj ja by som poprosila tento receptík.

13. júl 2013
avatar

cesto: 15dkg cukru, 1 vanilkový cukor, 5 žĺtkov, 1 celé vajce, 1 malá lyžička suchej čiernej kávy, 1 PL kakaa - vymiešať dopenista a pridať pridať sneh a 15dkg mletých orechov. Upečieme takéto 2 cestá.ň
Plnka: uvariť 6 PL vody, 15 lyžičiek cukru, kakao od oka aby vznikla hustá hmota. Nechať vychladnúť. Nad parou vyšlahať 4 vajcia a 15dkg cukru, po vychladnutí pridať 30dkg masla, všetko spolu spojiť s kakaovou hmotou.

13. júl 2013
avatar

ahoj @mickamicka , môžem sa ťa opýtať, do toho cesta nejde žiadna múka ?
Inak tie zákusky vypadajú fantasticky

15. júl 2013
avatar

@romy01 žiadna múka, to cesto je veľmi krehké

16. júl 2013
avatar

parádne!! A krásne nakrájané ako do kuchárskej knihy

6. dec 2013
avatar

a nasla som 🙂 dakujem za recept pridany ooovela skor ako som ho pytala ja 🙂 isto ho upeciem 🙂

21. feb 2014
avatar

vyzera uzasneeeee

21. feb 2014
avatar

a čokoládu - akú dávate? a robíte ju ako? lebo fakt aj ta čokoláda je pekná, a koláč sa určite ťažšie kraje pri takom ceste, tak asi aj čokoláda je suprová..... si myslím

22. feb 2014
avatar

@marta0103 ako polevu používa len figaro várovú čokoládu

1. mar 2014
avatar

Ked pecies koljo stupnov davas?

29. apr 2014
avatar

Ahoj mickamicka, nádherný rezy. Mohla by som tvoj recept zverejniť aj s foto na svojej stránke venovanej receptom s odkazom na teba ako autorku? Ďakujem

4. nov 2014
avatar

@lenokaga jasne, nemam problem 🙂

4. nov 2014
avatar

Posielam link: http://gustoe.sk/index.php?page=recept_detail&i... A ďakujem. Pečieš nádherné torty a koláče. úplne úžasné 🙂

6. nov 2014
avatar

@lenokaga pecie moja mamina 🙂

7. nov 2014
avatar

@mickamicka to cesto rozdelit na 3 casti alebo su to suroviny na 1 cesto a treba robiť x 2? 🙂

28. okt 2017