icon
avatar
mickamicka
12. júl 2013

Torty a zákusky

Sú to výrvory mojej maminy. Viem, že mnohé by ste chceli recepty. Mile rada, ale na vypisovanie receptov nemám bohužiaľ čas. Ťažko sa to píše..väčšinu má upravenú podľa seba..a zase vypytovať sa jej na každú drobnosť.. Tak vás hádam aspoň takto vizuálne inšpirujem 🙂

avatar

poprosim recept

12. júl 2013
avatar

Waaaau

12. júl 2013
avatar

joooooooooooooooj si mi narobila chute......mňam 🙂))), zožrala by som ich všetky na skoro na posedenie 🙂

12. júl 2013
avatar

@mariakr 😀 presne, velmi by som sa musela krotit...

12. júl 2013
avatar

no a teraz mame ísť spať 😀

12. júl 2013
avatar
12. júl 2013
avatar

páni moji idem si dať niečo sladké, lebo nezaspím 😀

12. júl 2013
avatar

To su vystavne kusy! Klobuk dole! 🙂

12. júl 2013
avatar

to asi pecie aj na zakazku? velmi uhladne a isto aj dobre

12. júl 2013
avatar

@adulik75
@katymaus
@mariakr
@janka743
@lukaskam
@brnka
@gemini255
@tamaris
@brejkova pochvaly odkážem mamine 🙂 veru je to šikula a takto krásne vypeká pre nás. Stále ju lámem, že by sa s tým mohla aj živiť. Aj teraz pečie tortu pre môjho malého 🙂

12. júl 2013
avatar

tak ano živit b sa tym mohla....lamte ju dalej

13. júl 2013
avatar

mat, take rucicky :D to by som brala :D

9. sep 2013
avatar

krasne 🙂

22. sep 2013
avatar

tak toto som mala vidiet teraz na noc 😀 slintam 😀 klobuk dole pred mamkou uzasne kolaciky, dokonale 🙂

22. sep 2013
avatar

Mamina je veľmi šikovná. Nech sa jej darí... Krásne a mňam 🙂

25. sep 2013
avatar

toto je fakt nádhera...........len by som chcela vedieť ako dokáže tak krásne najkrájať zákusky...........-) všetko fakt nádhera

12. okt 2013
avatar

krásne torty aj kolace 🙂 sikovna mamina

6. dec 2013
avatar

práve som si zaslintala pc 😀

6. dec 2013
avatar

niekedy nechápem čo ľudia všetko dokážu - paráda

6. dec 2013
avatar

bože priveď ju k nám, nech mi napečie na vianoce

10. dec 2013
avatar

mnam, ake su pekne skoda ich zjest

10. dec 2013
avatar

joj škoda,že si z takej diaľky,mamina nás mohla prísť pozrieť a napiecť nám🙂šikovná,,pre mňa moja nikdy ani prstom nepohla,váž si to..

10. dec 2013
avatar
10. dec 2013
avatar

majstrovske diela

11. dec 2013
avatar

no len mamu zlom, uzasne ;)

11. dec 2013
avatar

Kraaasne..ked sa budem vydawat tak mi napecie????🙂

21. feb 2014
avatar

Krasne to vyzera, mozem poprosit recept na sanquickovy rez a panamsky? VELMI DAKUJEM!!!!!!

21. feb 2014
avatar

mam vsetky receptiky odpisane, upeciem 🙂dakujem,prajem vsetko dobre 🙂

21. feb 2014
avatar

ahoj, ako prosim ta rezie zakusky na taketo krasne rovnake obdlznicky? ma nejaku mriezku na to, ze to na plechu prerezie naraz? dakujem.

22. feb 2014
avatar

kraaaasne

23. apr 2014
avatar

Krasne kolaciky a torty 🙂

24. apr 2014
avatar

vyzerajú uuuzastne 🙂

26. apr 2014
avatar

mnamky🙂

26. apr 2014
avatar

Nadherne zakusky, hned by som si dala.

26. apr 2014
avatar

wau dokonale 🙂

18. máj 2014
avatar

@mickamicka ona sa tym este nezivi??? skoda..

18. máj 2014
avatar

sikovna mamina

18. máj 2014
avatar

@zuzkamacken už pečie aj na objednávku 🙂

18. máj 2014
avatar

naaaadherne 🙂

19. nov 2014
avatar

Boze to je ako v nebi mnaaaaaaaaaaaam ,sikovna to zena ukazkove zakusky

19. nov 2014
avatar

,,,tfuj tfuj dokonalost sama a týranie očííí,,,mnamnnn aj ja chcemmmm

19. nov 2014
avatar

dokonale

19. nov 2014
avatar

ty kokos a ze chudni, mnaaaaaaam.....

19. nov 2014
avatar

Paaaani, ja tu slintam nad kazdou fotkou, hocico z toho by som si dala, aspon kusok, 2,3,4 ...... 🙂 .... fakt Sikovnica 🙂

19. nov 2014
avatar

Vyzerajú nádherne 🙂
Vďaka za inšpiráciu 🙂

27. feb 2015
avatar

nadherne,vkusne diela

27. feb 2015
avatar

Supeeer, mňamky 🙂 !!!

27. feb 2015
avatar

nedalo sa nenapisať 🙂 ... krasne a velmi chutno vyzerajuce ... velka poklona Vasej maminke 🙂

27. feb 2015
avatar

super ... mohla by som poprosiť aj nejake recepty ?

1. apr 2015
avatar

maminka ja veľmi šikovná 🙂 úžasne vyzerajú a určite tak aj chutia 🙂

8. mar 2016
avatar

samé dobroty 🙂

8. mar 2016
avatar
Komentár bol odstránený