Ahojte chcem sa poradit ...som este s malou na materskej ale uz robim aj na zmluvu , lenze teraz ma skolila choroba :( budu mi pnku vymieravat aj s rodicovskeho ci len s platu ?
iba z platu, samozrejme 🙂
28. okt 2015
Z čoho platis odvody, z toho sa ráta 😉
28. okt 2015
micuska333
autorDAkujem 🙂
28. okt 2015
rodičák nie je príjem, z ktorého ti idú odvody. teda pn len z platu...