icon
1 / 1
avatar

Aj ja by som uvitala

16. dec 2016
avatar

Ja tiez

16. dec 2016
avatar

Aj ja.

16. dec 2016
avatar

@berny800
@kika691
@larisa
baby,ak sa vsetky styri zlozime sem na objednavku budeme mat postu zdarma.co poviete?

16. dec 2016
avatar

To je tak vynikajúca kniha ! Minulý piatok som si ju kupovala,a v pondelok som ju dočítala,slzy v očiach..veľmi silný príbeh :(

16. dec 2016
avatar
16. dec 2016
avatar

@kika691 @kika691 zle som sa pozrela,postovne je tam free nad 50e takze nas musi byt min 5,pravdepodobne az 6,kedze je pod 10eur. pockajme ako sa vyjadria aj dalsie dve,pripadne by som mohla este pohladat,kto sa k nam prida cez dalsi status.

16. dec 2016
avatar

@miinka3333 ja nechcem kupovať novú, tKze si mnou nerarajte. Soráč

16. dec 2016