icon
1 / 1
avatar

Ahoj. Ja nad tymito kolacikmi uz dlho uvazujem, ale este som ich nikdy nejedla. Su dobre?

14. dec 2016
avatar

ahoj, aké sú to koláčiky, mohla by som poprosiť recept ? dakujem 🙂

14. dec 2016
avatar

@p_j chutia nám. Myslela som,ze to bude strašne sladké,ale sú super. A vyšli krásne na prvý krát,čo tiež veľmi poteší. dobrý a ľahký recept

14. dec 2016
avatar

@lencabu samozrejme, moment

14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar
14. dec 2016
avatar

Tak toto upečieme aj my, ako stvorené pre nás, aby mohla mala "pomáhať". Ďakujem! 😉

14. dec 2016
avatar

juuuj tie sú výborné,ja som piekla pomarančovo kokosové a boli super...

14. dec 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@adulienka rozmýšľam, ze druhú varku by som spravila presne túto. Asi bolo podobné to cesto? tiež sa dobre robilo a vyšli pekne kolaciky?

14. dec 2016
avatar

@klarah2 táto celá dozicka bola s jednej varky. Typujem tak zhruba asi do 40ks.

14. dec 2016
avatar

@miinka3333 prave som sa dočítala v recepte, ze 35

14. dec 2016
avatar

@klarah2 áno,
Asi to aj sedí,možno ešte aj trošku viac bolo.Ja som striedala aj menšie aj väčšie. A dva veľké plechy som piekla

14. dec 2016
avatar

@miinka3333 áno namiesto čokolády som dala vyžmýkaný pomaranč a nastrúhala som pomarančovú kôru a môžem povedať,že sú božské

14. dec 2016
avatar

@adulienka výborné, vyskúšam ďakujem 😉

14. dec 2016
avatar

Ako sa to vola??

14. dec 2016
avatar

@jarkaat crinkles

14. dec 2016