ahoj, aké sú to koláčiky, mohla by som poprosiť recept ? dakujem 🙂
@p_j chutia nám. Myslela som,ze to bude strašne sladké,ale sú super. A vyšli krásne na prvý krát,čo tiež veľmi poteší. dobrý a ľahký recept
@lencabu samozrejme, moment
Tak toto upečieme aj my, ako stvorené pre nás, aby mohla mala "pomáhať". Ďakujem! 😉
juuuj tie sú výborné,ja som piekla pomarančovo kokosové a boli super...
@adulienka rozmýšľam, ze druhú varku by som spravila presne túto. Asi bolo podobné to cesto? tiež sa dobre robilo a vyšli pekne kolaciky?
@klarah2 táto celá dozicka bola s jednej varky. Typujem tak zhruba asi do 40ks.
@miinka3333 prave som sa dočítala v recepte, ze 35
@klarah2 áno,
Asi to aj sedí,možno ešte aj trošku viac bolo.Ja som striedala aj menšie aj väčšie. A dva veľké plechy som piekla
@miinka3333 áno namiesto čokolády som dala vyžmýkaný pomaranč a nastrúhala som pomarančovú kôru a môžem povedať,že sú božské
@adulienka výborné, vyskúšam ďakujem 😉
Ako sa to vola??
@jarkaat crinkles









Ahoj. Ja nad tymito kolacikmi uz dlho uvazujem, ale este som ich nikdy nejedla. Su dobre?