dnes som si pustila včerajšie Teleráno, všetko bolo Ok až na ten prízvuk moderátorky.
milaciky
autor@krassotinka blavácky, podľa mna ked moderuje program v tv, pre celé Slovensko, tak by mohla rozprávať čistejšou slovenčinou.
7. okt 2015
@milaciky jaaj a ona je nejaka nova?
7. okt 2015
milaciky
autor@krassotinka ja neviem žijem v zahraničí a dnes som si chcela pustiť slovenský program...
7. okt 2015
Maloktory moderator ma spravnu slovencinu. Zial...
7. okt 2015
hlavne, že si rozumela 😀
7. okt 2015
@milaciky Ja Markizu pozeravam malo-rano koniec telerana pri káve aj to nie každý deň,ani neviem kto včera moderoval,ale čo sa čuduješ ked majitel slovensky ani necekne 🙂
7. okt 2015
milaciky
autor7. okt 2015
Nepozerala som, co mala s prizvukom?