aj ja som mala kamošku,ktorá hned na svadobnej ceste otehotnela ani nevedela ako,ale ked sa malý narodil tak mala ten syndrom nikto ho chytiť nemohol tak už bude mať rok,ale vobec k nemu nemám vzťah ani ho nepestujem
22. jún 2015
aj ja som mala kamošku,ktorá hned na svadobnej ceste otehotnela ani nevedela ako,ale ked sa malý narodil tak mala ten syndrom nikto ho chytiť nemohol tak už bude mať rok,ale vobec k nemu nemám vzťah ani ho nepestujem
kiežby sa dalo dať niekomu aby otehotneli hneď. mne je to na nič :(