O týžden v piatok ma môj manžel narodeniny, tak som mu chcem kúpiť gril s plynom no a moja rodina na to, ze či chcem aby vyhodil byt do luftu? On totižto nevymieňa ani žiarovky v lampach, lebo sa boji, ze ho kopne elektrika 😀
ked sa boji kup racej elektricky 😀
15. apr 2014
hlavne aby si Ty s ním vedela zaobchádzať a žiadny problém 🙂
15. apr 2014
elektricky je paradny, kup taky.
15. apr 2014
milaciky
autor@tatiana965
@zuska888 kúpim elektricky, mame aj na uhlie, ale to je kalamita
15. apr 2014
@milaciky aj my mame elektricky a vela nanom grilujem 😀 kedze byvame v byte 😝
15. apr 2014
:D
super : D