Poprosím chlapov o vysvetlenie. Ako je možné, ze môj manzel nabúral auto pri parkovaní, napriek tomu, ze mu senzor svietil na červeno 🤔🤔🤔?
P.S baby nielen nam sa sem-tam podari niečo buchnúť pri cúvaní 😜😜😜
pretoto neznasam senzory na parkovanie...moj muz detto ...doveruje len sam sebe...

a urcite bol na vine senzor...chlapi si len myslia ze su lepsi soferi ako zeny a ze najlepsie parkuju ked vidim zaparkovane auto uplne ze na h..no tak to bol urcite chlap...
@sense presneee....ja sa zas aj 100 krat popravim pri parkovani 😂😂😂chlap di povie ze to je dobre 😂
Noo odpoved mojho chlapa bola ze nieco alebo niekto mu veeelmi odputal pozornost 😀 😀 Zevraj musela ist okolo riadna supa 😀
Odpadnem z takychto typickych chlapskych odpovedi 😀
@matriarcha ja som potom asi chlap 😀 lebo mne keď sa aj nepodarí dobre zaparkovať tak sa mi to nechce nejako preparkovávať 😀
@milaciky ja mám tiež senzor na parkovanie a pre mňa je to dobrá vecička..mne to pri priblížení vrieska tak že by aj mŕtveho zobudilo 😀
@81martina
@nicolettka2126
@matriarcha
@sense dievčatá on povedal, ze sám nevie prečo cúval ďalej 🙈🙈🙈🙈 len ja som si tak pomyslela, ze kam ide a v tom šupa 😳😳😳
Keby ste nás videli, ja som ho zvozila, tak ako zvyknú chlapi ženy zvoliť, za nabúranie 😝😝😝
😀