viete co je najhoršie, ked máte PMS, držíte diétu a pomyslite si, ze žrádlo, ktoré ste dali psovi vonia dobre 🙈🙈🙈
18. máj 2016
Tak to uz musi byt zufalost 😂
8. jún 2016
milaciky
autor@charlie1980 tak to ti poviem

8. jún 2016
viete co je najhoršie, ked máte PMS, držíte diétu a pomyslite si, ze žrádlo, ktoré ste dali psovi vonia dobre 🙈🙈🙈
Tak to uz musi byt zufalost 😂
@charlie1980 tak to ti poviem

Som na tom podobne,len s tým rozdielom,ze prave zeriem chlieb s maslom a cibulou a vravím si "zbohom zdravý rozum"