icon

viete co je najhoršie, ked máte PMS, držíte diétu a pomyslite si, ze žrádlo, ktoré ste dali psovi vonia dobre 🙈🙈🙈

avatar

Som na tom podobne,len s tým rozdielom,ze prave zeriem chlieb s maslom a cibulou a vravím si "zbohom zdravý rozum"

18. máj 2016
avatar
18. máj 2016
avatar
18. máj 2016
avatar

Tak to uz musi byt zufalost 😂

8. jún 2016
avatar

@charlie1980 tak to ti poviem

sticker
8. jún 2016