Chcel by som upozornit na tuto podvodnicku banku UniCreditBank. Synovi strhlo neopravnene 440€ z uctu cez platobnu kartu na nejaky Rusky ucet ihned si dal zablokovat kartu spisal reklamaciu cez ich stranku a aj osobne na pobocke. Po 30 dnoch mu prisla odpoved ze zamietaju jeho reklamaciu. Odvolal sa a napisal im co si o nich mysli tak mu napisali ze vzhladom k tomu ze si vsimli ze ma poisteny ucet mu vratia a teraz dobre citajte do 90 dni 200€ zo 440€. Tak co je to za banku ktora nevie chranit svojho klienta a dopusti aby podvodnici tahali peniaze z kariet. A ako je mozne ze ten kto riesil reklamaciu si nevsimol ze ma poistenie. V slovenskej sporitelni by sa toto nikdy nestalo ako u tychto podvodnikov! Ked sa raz zablokuje karta ako moze prejst transakcia? S touto bankou uz nechceme mat nic spolocne a sa cudujem ze este maju vobec tyto spekulanti nejakych klientov
O akú banku ide?
Tiež čítam a nerozumiem....nechýba ti tam nejaký úvod?
@maca1984 ja som si myslela ze to sms pisal a nevsimol si kam to poslal😂😂uplne od veci
Môjmu bratovi postupne bielili účet cca 800e v slov.sporiteľni. po reklamácii mu ich vrátili do centu. Bolo to zo 5rokov do zadu
Aká banka?
ved naois aka banka,inak je to tu tak na dve veci
aká banka ???
To si asi nechcela dať na stenu,či?lebo to nemá ani hlavu ani pätu