Ahojte baby mam 6rocnu dcérku a objavil sa u nej intímny problém že ju stipe pišuľa ..aj keď ju umyvam tam dole a snažím sa jej ju umyť tak potom stále mi hovorí že ju stipe a všimla som si na gatkach že aj spini ..stretol sa s tým u deťoch niekto ??tie mamičky čo si myslia že ju nekupem často..zanedbavam hygienu radšej naj nekomentujú ďakujem ...
a stipe ju kedy, po umyti, ci pri umyvani (mydlom, gelom nicim hocim).
Lebo najpr. nase zeny si pisulu umyvaju len cistou vodou. Ostatne v pohode mydlom, ci sprachacom, ale tam dole cistou vodou, lebo ked si daju akykolvek pripravok, tak rucia, ze ich stipe. Skusala som aj imtomne gely pre deti, pre dievcata, proste na vsetko jacali. Inak problemy nemaju.
Ale ak sa ti nieco nezda, asi by som skosila k dr. nech spravi vyter abo co. pre istotu
Nie nie nebrala ale ako idem zajtra s ňou k doktorke lebo je chorá tak sa jej hneď opýtam len som chcela vedieť ešte vaše nazory
môže to byť aj pri prechlad.
Spini ako krv, alebo myslis len vytok nejaky?
@milka1533 hlavne žiadne mydla, gély a pod.
Môže to byť aj prejav organizmu na stravu, trebárs našu aj keď veľa sladkého poje. Naša s tým má problém už dlho, hádam aj zo 4 roky. Niekedy aj 2 týždne nič a potom zas. Skúšala som všeličo. Na sprchovanie používam https://www.soaphoria.sk/sk/babyphoria-kozmetic... a po vysušení natriem https://bioderma-sk.com/nase-produkty/abcderm/c...
Ono sa to ukľudní a už sa nesťažuje.
Dávala som aj framykoin masť aj Ophtalmoseptonex,ale to sú ATB a kortikoidy,tak som prestala davat
Žiadne mydlá sa nemajú tam dole používať.. umývať čistou vodou...no to by som mala vedieť..narúša sa dole ph
@milka1533 a nemáš doma sudocrem,? Umy ju čistou vodou a natri sudocremom
@milka1533 my tento problém máme cca. Od 3r. Po Antb. 💊
Hlavne čo od vtedy robíme, žiadne mydlo, sprchace, ani i tím. Kind. Gély absolútne nehrozí a dokonca ani teplé kúpele... Spodné. Prádlo. Pyžamo všetko dávam bokom periem zvlášť bez avivaze len v dets tekut. Prahe periem a i to nedávam veľa... A ani veľa sladkosti nám nerobí dobre lebo potom ma "kyslejsi" moc
@petruska19 mám ona si stále keď ju osprchujem dáva sudocream ...a potom ju u to nestipe len to spinenie má trápy ešte :(
@milka1533 čistou vodou len treba umývať
Umyť čistou vodou, usušiť natrieť Fungicidinom masťou. Nám sa to stavať, keď málo pije a má agresívnejší moč.
Ak to trva dlhsie, tak by som pre istotu isla k dr a nedavala jej len tak hocico. Drzim palce, aby sa to cim skor dalo doporiadku
Takže boli sme u doktorky a tá nám dala kapsuly DALACIN ..lenže je tu problém nechce ich prehltnúť . Pretože on stále veľké prehĺtať nebude a ja neviem už ako na ňu :(
Ahoj, moja malá to mala v troch rokoch keď prvý krát brala ATB. Lekárka jej dala taký krém nato a po dvoch dňoch to prešlo. Povedala že to býva niekedy po ATB. Nebrala dcérka náhodou?