Baby porađte ako rýchlo schudnúť 🙂?
to by som aj ja rada vedela 😀
"nežer cica " keby sa dalo rýchlo schudnúť, tak sú tu všetky modelky 😀 😀
@luci112 toto si mi doslova vybrala z ust 😀
strava, jest vela zeleniny, pit vodu, obmedzit zemiaky a pečivo a cvičenie
Pfuu no jest to by som uz tu nebola keby som nejedla 🙂...a tak dakujem 🙂...gabik21 ale pecivo take celozrne moze nie?🙂
inac da sa schudnut delenou stravou drzat ju 3 mesiace a potom dalsie 6 mesiacov na ranajky zeleninu ... ale i tka kolegyna skor 2 roky takto dietaovala zostala vraskava teraz je z nej dvojnasobok ... genetiku neoklames ...
Poznam aj 40 rocne stihle , cvicia a spravne jedia. Ide o to ako sa spravas ty k telu. Dieta zial nieje spravne riesenie , ak nechces jojo efekt.
A ked uz nie cvicenie tak aspon prechadzka , ta este nikomu neublizila.
A napr. Cvicil z vas niekto zumbu ci pomohla hm?🙂
Tak baby ja nakoniec idem vyskušat zeleninkovu dietu zacala som s redkvickou a salatom a zajtra skusim zumbu 🙂
nezrat ... ja inac neschudnem len ak nebudem jest