icon

Baby porađte ako rýchlo schudnúť 🙂?

avatar

nezrat ... ja inac neschudnem len ak nebudem jest

24. apr 2014
avatar

to by som aj ja rada vedela 😀

24. apr 2014
avatar

"nežer cica " keby sa dalo rýchlo schudnúť, tak sú tu všetky modelky 😀 😀

24. apr 2014
avatar

@morzsi to tiez nieje dobre nezrat raz sa poriadne najes a pride JOJO 🙂

24. apr 2014
avatar

@luci112 toto si mi doslova vybrala z ust 😀

24. apr 2014
avatar

@bubinho vies moja jojo hrozi kazdej po 40 tke do 30 som bola ako prutik do 35 tky som bola ako modelka ... tomu nezabranis genetika je genetika ....

24. apr 2014
avatar

strava, jest vela zeleniny, pit vodu, obmedzit zemiaky a pečivo a cvičenie

24. apr 2014
avatar

@gabik21
@katkaseiner
@bubinho
@luci112
@lebo5 babanky zlate ja som v 25 tke mala cca 54 kg
v 35 tke 64 kg / o 10 kg viac / v 45 tke 84 kg kg o 20 kg viac ... a mozem robit co cchem pod 69,9 kg sa nedostanem ... a to prisna dieta a do pol roka spat vsetko ...

24. apr 2014
avatar

Pfuu no jest to by som uz tu nebola keby som nejedla 🙂...a tak dakujem 🙂...gabik21 ale pecivo take celozrne moze nie?🙂

24. apr 2014
avatar

inac da sa schudnut delenou stravou drzat ju 3 mesiace a potom dalsie 6 mesiacov na ranajky zeleninu ... ale i tka kolegyna skor 2 roky takto dietaovala zostala vraskava teraz je z nej dvojnasobok ... genetiku neoklames ...

24. apr 2014
avatar

Poznam aj 40 rocne stihle , cvicia a spravne jedia. Ide o to ako sa spravas ty k telu. Dieta zial nieje spravne riesenie , ak nechces jojo efekt.

24. apr 2014
avatar

@matka412 ale tie 40 rocne damy nerobia tazku fyzicku pracu a ten kto ma tazku fyzicku pracu sa musi najest aby vladal pracovat.. ...

24. apr 2014
avatar

Tak kazdy ma na vyber. Bud si cez prestavku da vyprazany syr hranolky a tatarku alebo zdravsiu variantu kuracie na prirodno varene zemiaky a salat.
@morzsi

24. apr 2014
avatar

A ked uz nie cvicenie tak aspon prechadzka , ta este nikomu neublizila.

24. apr 2014
avatar

A napr. Cvicil z vas niekto zumbu ci pomohla hm?🙂

24. apr 2014
avatar

@milka1533 celozrnne ani nie, to u nas v obchodoch je len zafarbene takze mas to iste co biele skôr to špaldove pečivo 🙂

24. apr 2014
avatar

@morzsi podobne som na tom 😀 😀 ja som do 20 rokov brala B12 v injekčnej podobe a po 30-tke začali špiny hnusné účinkovať 😀 😀

24. apr 2014
avatar

@luci112 aj ja som dlho brala B12 i ked som sa im branila a dohryzla som sestricku ako kona ... a ozaj zacali ucinkovat po 30 rokoch

24. apr 2014
avatar

@morzsi aj ja som dohrýzla bratranca ktorý sa na mne ich učil pichať 😀 😀 😀

24. apr 2014
avatar

Tak baby ja nakoniec idem vyskušat zeleninkovu dietu zacala som s redkvickou a salatom a zajtra skusim zumbu 🙂

24. apr 2014