Dievčatá malému som včera robila zemiacky a dávala som tam nutrilon.. Môžem mu dat zo včera tie zemiacky alebo urobiť druhé radšej?? Ďakujem za info 🙂
Keď sa dáva mliečko tak vždy čerstvé
4. sep 2019
Ked je kombinacia s nutrilonom,urcite nove treba urobit
4. sep 2019
Aha s mlieckom ja robievam s vodou tak asi tak 😊
4. sep 2019
kvôli nutrilonu určite čerstvé treba.
4. sep 2019
Mlieko som nepridavala, urco by som urobila cerstve
4. sep 2019
Mrazené zemiaky sú hnusné..
4. sep 2019
Urcite cerstve. Mlieko som na zaciatku pridavala len do tej casti, co mala hned oaoala zvysok do chladnicky/mraznicky. Neskor som si robila kocky zo zeleniny, ked som uvarila viac a mixovala podla chuti. Super pre pripad, ked nestihas varit
4. sep 2019
Ja vzdy ked urobim viac tak dam zamrazit do formicky na lad alebo do takej nadobky a ohrievam kazdy den cerstve 😊