Dievčatá vadí keď sem tam zabudnem dat vigantol 4mesacnemu bábätku? Kojím ho aj sem tam dávam nutrilon?? Ďakujem za info 🙂
Ja keď si to zrátam tak som viac krát zabudla ako dala 😜
Tiez tak,aj ked nedavam zrovna vigantol. A to mam aj pripomienku nastavenu na kazdy,len ona vzdy vtedy spi a ked je hore tak obcas nato zabudnem
Nevadi sem tam ked nedas ale vit D treba davat urcite ;)
My sme tiež veľa razy zabudli a potom sme si zažívali ked kúpeme/umývam malu vyčistime uška, noštek atď na koniec dáme vigantol a ide jest
Nevadí. Boli by však fajn nechať ju teraz v lete na chvíľu aj na miernom slniečku, nech ma Dčko aj zo slniečka.
Sem tam nevadi ale vit.D je pre deti velmi dolezity, tak radsej nezabudat 🙂
Ja som v lete maaalokedy davala, potom uz viac,ale aj tak som vela krat zabudla 🤷♀️😅
Vôbec nevadi