icon

Dievčatá vadí keď sem tam zabudnem dat vigantol 4mesacnemu bábätku? Kojím ho aj sem tam dávam nutrilon?? Ďakujem za info 🙂

avatar

Vôbec nevadi

11. júl 2019
avatar

@nika2103 ďakujem 🙂

11. júl 2019
avatar

Ja keď si to zrátam tak som viac krát zabudla ako dala 😜

11. júl 2019
avatar

@jikol18 haha :D.. Ja ako si každý deň poviem ze no už dám a stále potom na niečo iné si spomeniem a tak to dopadne že zabudnem nato🤣🤣🤔

11. júl 2019
avatar

@milka1533 ja som tiež viac nedavala ako dávala 😉😂

11. júl 2019
avatar

@nika2103 aspoň ze nie som v tom sama.. A môžem byť na kľude 🙂

11. júl 2019
avatar

Tiez tak,aj ked nedavam zrovna vigantol. A to mam aj pripomienku nastavenu na kazdy,len ona vzdy vtedy spi a ked je hore tak obcas nato zabudnem

11. júl 2019
avatar

Nevadi sem tam ked nedas ale vit D treba davat urcite ;)

11. júl 2019
avatar

My sme tiež veľa razy zabudli a potom sme si zažívali ked kúpeme/umývam malu vyčistime uška, noštek atď na koniec dáme vigantol a ide jest

11. júl 2019
avatar

Nevadí. Boli by však fajn nechať ju teraz v lete na chvíľu aj na miernom slniečku, nech ma Dčko aj zo slniečka.

11. júl 2019
avatar

Sem tam nevadi ale vit.D je pre deti velmi dolezity, tak radsej nezabudat 🙂

11. júl 2019
avatar

Ja som v lete maaalokedy davala, potom uz viac,ale aj tak som vela krat zabudla 🤷‍♀️😅

11. júl 2019