icon

Dievčence pály má zaha čo je dobré na ňu ??..bývam na dedine. Auto nemám čiže do lekárne nemôžem ísť teraz😂😅🤔ďakujem za každú radu,❤️

avatar
29. jan 2020
avatar

Mlieko

29. jan 2020
avatar

Píla som mlieko a nejako to nezaberá 😅a mandle bohužiaľ nemám 😩

29. jan 2020
avatar

Za kl horčice

29. jan 2020
avatar

Zrelý banán, kukuričné chrumky tie veľké, čo jedávajú deti, žuť žuvačku, pochrúmať klinček-hrebiček, alebo zázvorový čaj z čerstvého zázvoru....

29. jan 2020
avatar

A aj citrónová voda

29. jan 2020
avatar

Sóda bikarbona zaberie naisto. 🙂

29. jan 2020
avatar

Soda bikarbona alebo horčica

29. jan 2020
avatar

Horcica! Cajova lyzicka nezapijat nezajedat! Zabera na 100%

29. jan 2020
avatar

Coca Cola

29. jan 2020
avatar

Tortove oblátky.

29. jan 2020
avatar

Radler nealko citrón ako toto mi.pomohlo sem tam 😅

29. jan 2020
avatar

Horčica, biele burizóny.

29. jan 2020
avatar

Nieco mentolove... Cukrik, zuvacka

29. jan 2020
avatar

Fatra minerálka

29. jan 2020
avatar

A tu sódu bikarbónu mám vo vode pomiesat alebo ako ?😅😅😅

29. jan 2020
avatar

Áno, cca 1/2 ČL rozmiešaj v deci vody a vypi. Za pár minút si zas fit. 😅

29. jan 2020