Dievčence pály má zaha čo je dobré na ňu ??..bývam na dedine. Auto nemám čiže do lekárne nemôžem ísť teraz😂😅🤔ďakujem za každú radu,❤️
Mlieko
Píla som mlieko a nejako to nezaberá 😅a mandle bohužiaľ nemám 😩
Za kl horčice
Zrelý banán, kukuričné chrumky tie veľké, čo jedávajú deti, žuť žuvačku, pochrúmať klinček-hrebiček, alebo zázvorový čaj z čerstvého zázvoru....
A aj citrónová voda
Sóda bikarbona zaberie naisto. 🙂
Soda bikarbona alebo horčica
Horcica! Cajova lyzicka nezapijat nezajedat! Zabera na 100%
Coca Cola
Tortove oblátky.
Radler nealko citrón ako toto mi.pomohlo sem tam 😅
Horčica, biele burizóny.
Nieco mentolove... Cukrik, zuvacka
Fatra minerálka
A tu sódu bikarbónu mám vo vode pomiesat alebo ako ?😅😅😅
Áno, cca 1/2 ČL rozmiešaj v deci vody a vypi. Za pár minút si zas fit. 😅
Mandle