Dobre ránko ..dievčatá mali ste aj vy niekedy problém že sa vám stále upchaval nos ?mne to trvá už vyše 3tyzdne pouzivam orinox kvapky do nosa záberu mi na pol dňa a zase mám upchatý nos ?mala to niektorá z vás ?a čo pomohlo?...alebo to môže byť nejaká alergia na niečo?..
P.S. áno viem že mám ísť s tým k doktorovi ale chcem vedieť či niekomu to nezabralo s tým aby nemusel ísť k doktorovi 🙂 ♥️
Ahojte, nie som dr..tiez tie problemy mam..mam sice alergiu ale potrebujem aj septoplastiku nosa (zistila mi na orl) mam vybocenie nosovej priehradky ....
Ako dlho uzivas orinox?
Ano, bojujem s tym cele tehotenstvo. Chod k dr. nech ti spravi vytery. Mne zistili zlateho stafylokoka 😕
Ja to mávam na jar, pripisujem to alergii o ktorej neviem 🙈 chystám sa na jeseň ísť... Na noc som si dávala zodac...
Pfuuu ale tak z ničoho nič najprv som bola chorá tak som to akosi neriešila no ale tak dlho byť chorá tomu neverím ako kycham soplim sem tam ale chorá ako nie som😅🤷a dúfam že to nič vážne nebude
Ja som to mala ako priznak tehotenstva 😂🤷🏼♀️ Do 18tt nonstop plny nos
Ak kvapky si davas dlhsie ako 7 dni vybuduje sa zavislost a potom mas upchaty nos stale. Treba postupne prestavat davat kvapky
Podla mna uz si zavisla na kvaokach preto sa ti stale upchava nos
Ja mavam po chorobe tento problem, ze este cca 2- 3 tyzdne sa mi upchava nos - zatial nikdy som si nevytvorila navyk na kvapky, aj ked to pisu. Bud to nie je doliecene a stale pretrvava opuch sliznice alebo to moze byt v suvislosti s alergiou. Skus olynth ak to nebude prechadzat, potom asi smer alergolog pripadne opytaj sa v lekarni. Momentalne je aj vysoky stupen alergenov. Treba si to odsledovat.
Závislosť by som to nepovedala ..nedávam si vkuse ich ale až vtedy keď uz fakt že nevládzem dýchať aj s ústami len vtedy si striekam ...ale ak sa mi niako nezlepší tak navstivim doktora
@milka1533 uvidis..aj ja som chodila k dr.a odbijali ma, ze som zavisla na olynthe...ale ked ma videla v akom stave som raz dosla..slzave oci..upchany nos...tak uz mi uverila..az navsteva orl odhalila tu nosovu priehradku co mi to spusta..ale predsa kazda sme ina, iny organizmus..ja mam aj alergiu takze to je troska iny pripad..drzim palce 👍 (p.s. moja zachrna je dakedy sprej afrin..bez receptu 1x denne do nosa)
@dtinuskad skúšala som dnes lebo už som fakt nevládala dýchať ale akosi mi to na jednu dierku nepomohlo viem že prvý krát nemám čakať zazraky ale fakt už som nedokázala dýchať tak som siahla po spreji orenix ten jediný mi pomáha lebo olynth vôbec akosi na hodinu mám uvoľnení nie a potom zase upchatý
@felycity sa neviem dnes som si po sebe kychla možnože aj 6-7krat čo ja nezvyknem tak kuchár čiže už tiez rozmýšľam či vážne nie som alergická no ale to mi povie len lekár a k lekárovi bohužiaľ nemôžem teraz ísť a olynth mi akosi nepomáha a orenix mi povedali v jednej lekární že už nepredávajú a tie mi uvoľnili nos stále
Mne sa upchava pravidelne jedna strana+búšenie v uchu, dr.nepomohol, vraj tam nič nie je, poslal k neurológovi, atď.ale stále mám ten problém..