Najlepšia taška pre prváka do školy??najlepšie ak by ste mi tu hodili stránky nech si pozriem ❤️ďakujem 👊
Topgal a ano, presne som sla napisat, ze su tam zlavy teraz 😉
Topgal sme teraz kupovali aj my a je super.
Tiez sa chystam na topgal
Žľaby 😁prepáčte zľavy 😁😁
Hama - Step by step
Nemecka značka, kvalitna, neinfantilne dizajny, vydrzi cely prvy stupen.
za mna Beckmann, nasa ju ma od 1 rocniku, teraz je 3
Mňa oslovili Herlitz.
Inak baby, stale dookola sa tu spominaju rovnake znacky. Nestalo sa vam, ze v triede bolo niekolko rovnakych tasiek? Lebo toho sa bojim, ze nieco vyberieme (syn si vyberie sam, ze ktora sa mu paci, lebo ak by bolo na mne, ja by som vybrala uplne minimalisticku) 😅 a polka triedy bude mat rovnaku :D (aby sme potom kazdy druhy den nenosili omylom niekoho ineho tasku)...
@ankabal nás je tretiak tašku má už od 1. Ročníku keďže je vyšší hneď sme kupovali tu väčšiu a v škole (v meste ) majú veľa tašiek zn.topgal no malého som videla iba jednu rovnaku ako mame my...
@jajuska1411 aj nas je vyssi, cize budeme pozerat tasku pre 2. a 3.rocnik. Mam 3 tipy, ktore myslim, ze si vyberie, tak uvidim, ci som sa trafila :D
Topgal lahucka, neznicitelna a teraz majú žľaby