icon

Žeňušky poraďte mi ktorý si vybrať?? 🙂.. Neviem sa vôbec rozhodnúť 🤔🤔🤔🙄😂

avatar

Presne toto by aj mňa zaujímalo

24. sep 2019
avatar

Prvý by som brala. 🙂

24. sep 2019
avatar

Ja tiež prvý

24. sep 2019
avatar

Prvý ale len preto ze strecha mi príde väčšia

24. sep 2019
avatar

Kamoska ma ten prvy

24. sep 2019
avatar

Skus sa opytat v skupine Kocikovo. Su tam aj recenzie na niektore typy kocikov. Mozno najdes tie svoje...

24. sep 2019
avatar

my mame zopu mystic co je 3kombinacia, ale celkovo znacka zopa je z tych lepsich, ale sportovy kocik asi Joie kupime 🙂

24. sep 2019
avatar

Prvy sa mi viac lubi aj pozdava

24. sep 2019
avatar

A inac videla som v obchode Kinderkraft, vyzeral supeer, lahucky, dobre sa s nim manevrovalo. Ten druhy neviem

24. sep 2019
avatar

Ani jeden.

24. sep 2019
avatar

Ďakujem baby tak vyberiem si prvý.. Prvý sa mi tiež tak pozdáva keď som pozerala video o ňom.. A druhy je u mňa pekný vyzorovo alw fakt ďakujem vám za radu 🙂

24. sep 2019
avatar

@dekys a je spokojná? 🙂

24. sep 2019
avatar

@milka1533 Ano 🙂 po dlhom case lebo furt to len menila a tento uz ma dlhsie a nepipla nic zle o nom. Aj miesta dost

24. sep 2019
avatar

My mame ten prvy,sice len 2 mesiace zatial,ale spokojnost. Jedine,co mi trosku vadi oproti sportaku z 3-kombinacie je to,ze opierka sa neda dat rovno,cize maly ked je priputany,nemoze sediet akoby v pravom uhle..ale to je detail,malemu sa paci aj tak 🙂

24. sep 2019
avatar

Najlepsie ist pozriet niekde do predajne...

24. sep 2019
avatar

Brala by som druhý. Kindekraft som zvažovala aj ja a odradili má recenzie. A hlavne teda kolesá,ktoré sa po čase zničia.

24. sep 2019
avatar

Babenky tak som si nakoniec kupila ten čierny a ďakujem za tipy ..zatiaľ som spokojná je ľahučký 😍

2. okt 2019