Prvý by som brala. 🙂
Ja tiež prvý
Prvý ale len preto ze strecha mi príde väčšia
Kamoska ma ten prvy
Skus sa opytat v skupine Kocikovo. Su tam aj recenzie na niektore typy kocikov. Mozno najdes tie svoje...
my mame zopu mystic co je 3kombinacia, ale celkovo znacka zopa je z tych lepsich, ale sportovy kocik asi Joie kupime 🙂
Prvy sa mi viac lubi aj pozdava
A inac videla som v obchode Kinderkraft, vyzeral supeer, lahucky, dobre sa s nim manevrovalo. Ten druhy neviem
Ani jeden.
Ďakujem baby tak vyberiem si prvý.. Prvý sa mi tiež tak pozdáva keď som pozerala video o ňom.. A druhy je u mňa pekný vyzorovo alw fakt ďakujem vám za radu 🙂
My mame ten prvy,sice len 2 mesiace zatial,ale spokojnost. Jedine,co mi trosku vadi oproti sportaku z 3-kombinacie je to,ze opierka sa neda dat rovno,cize maly ked je priputany,nemoze sediet akoby v pravom uhle..ale to je detail,malemu sa paci aj tak 🙂
Najlepsie ist pozriet niekde do predajne...
Brala by som druhý. Kindekraft som zvažovala aj ja a odradili má recenzie. A hlavne teda kolesá,ktoré sa po čase zničia.
Babenky tak som si nakoniec kupila ten čierny a ďakujem za tipy ..zatiaľ som spokojná je ľahučký 😍



Presne toto by aj mňa zaujímalo