Ženy môžem si dat trosku vínka keď kojím??.. To je cca 2deci?🙂..maly ma 4mesiace.. Blbé komentáre si nechajte 🙂
Jasneeeee. Aj 3 deci. 😉 Uzi si to. ☺️
Daj si🙂
tu sa ani nepytajte lebo vas tu zdrbu ze ste alkačka 😂
Jasne, ze mozes. Maly to urcite nezisti 😀
Daj si , maly bude lepšie spat 😁
Áno jasne 😁
Jeej ďakujem vám baby 🤪 čakala som kritiku 😉🤣🤣
Joooooj, len si daj 🙂 tiež si dám hocikedy
tak a teray to rychlo zmaz, kym zacnu rypat. A na zdravie...

Na zdravie 😋🥂
Len si daj, na zdravicko 😄
Ďakujem nazdravie 🍷🍷🍷
Nazdravie! Ja ked som to opytala mojej laktacnej, povedala mi: a Ty este nepijees? 😂😂😂
jasne ze mozes
A čo by si nemohla?
Ved to dava logiku, že alkohol sa do mlieka proste nedostane a určite škrečka nemáš ako opiť 🤣👍🍷 na zdravíčko
Trocha mozes
strngnem si s tebou 🥂 na zdravie
@julianabelakova 😂👍🏻
Nemaž...len to tu nechaj, nech ich praskne od zlosti, že ty si dáš a oni premudrelé nie 😂🤣
🥂čin-čin...
A nam nenalejes? 😊 take fajne ribezlove by som si veru aj ja dala 😋
Len opatrne 🙂 ja som mala prvykrat tusim az ked mala mala 13 mesiacov medovinu na vianocnych trhoch (takze po skoro 2 rokoch), a veru, riadne ma tocilo 😀 aj minule mi nohy brneli po 2 griotkach. Teli si uz odvyklo alebo velmi rychlo zostarlo :D
Kľudne si daj a nazdravie 🍾🙏🏼👌🏼
@ankahe1 no lebo si si mala dat skor 😉
@lindusss2016 jednoznacne 😉🙂
ty alkacka jedna...😂
Kvoli mlieku sa netrap, ale mne prvy poharik tak udrel, ze som sa malu neodvazila chytit a to som uz nekojila
@lienocka4411 haha nalejeme com by nie len niekde ďaleko bývaš 😂😂😂
@julianabelakova pfuuu no tak to máš asi dobrú doktorku 😂😂😂😂
@milka1533 skoda.... 😁

Jasne že hej nazdravie 🙂))