Ahojte možno hlúpa otázka ale skúsim. Neviete či náhodou v Superzoo nevezmu malé rybky keď sa nám ich akosi nakopilo v akváriu? 🙂
A co s nimi budu robit?
14. jún 2023
@ludmilka2407 mozu to od nej odkupit.
14. jún 2023
@bessie12 sestra je veduca predajne v petcentre a teda nemam taku vedomost ze by od ludi brali zvierata
15. jún 2023
@ludmilka2407 ja som citala pred rokmi, kde ludia pisali, ze v akvaristike mozu zobrat. Vsetko az po dohode.
15. jún 2023
@mimi1988 https://rybicky.net/forum/13409-vykup-ryb sice stare necele 2 roky, ale za pokus nic nedas. Skus im tu napisat, mozno dostanes nejaku odpoved.
15. jún 2023
mimi1988
autorĎakujem za odpovede🙂
16. jún 2023
mali by zobrat (takmer) v kazdej akvaristike, ale chod sa najprv spytat.