mimi1988
autorTo slovo som este nepocula
10. apr 2016
To som este nevidela a to dvera je obybna az az
10. apr 2016
Dcera
10. apr 2016
hod si do googlu "hypermobilita klbov" ... proste su ohybnejsi, ma to svoje negativa a aj pozitiva. lebo toto mi vyzera presne na to, ja mam miernu hypermobilitu a teraz to akurat riesila kolegyna s dcerou, tak to mam cerstvo v pamati.
10. apr 2016
hypermobilné kĺby 🙂 takisto tak ohnem nohu. bola som s tým u ortopéda kvôli pretrvávajúcim bolestiam kolena,ale povedal,že sú to hypermobilné kĺby a že to bude tak vždy. len trošku posilniť svaly okolo kolena a nestáť takto,ale trošku sa kontrolovať. no mne to ide ťťažko a to som dospelá :D
10. apr 2016
mimi1988
autor@patulka410 dakujem;)
10. apr 2016


nie. nema hypermobilitu?