icon

Keď neprší,aspoň kvapka😀

avatar

Čipsy?🙂

2. feb 2018
avatar

Aj my sme mali 5 eurovku

2. feb 2018
avatar

@misa2704 ano;)

2. feb 2018
avatar

Aj sme mali kedysi davnooo

2. feb 2018
avatar

to je z coho?

2. feb 2018
avatar

Tak verím,že si tú 5-eurovú dovolenku užiješ 😀

2. feb 2018
avatar

@dolores12 z chipsov...😀vnútri schované..

2. feb 2018
avatar

@kuriatkomm sme sa smiali s mužom,bude ruka hore😘👍

2. feb 2018