Ja to volám mutant osa+mucha 😁 ale toto nemá zihadlo, je to neškodné.
14. jún 2023
mimi888
autorNo výborné ...a ako ich odstránime?🤣🤣na aport nereagujú🤣🤣🤣
14. jún 2023
Ja to volám mutant osa+mucha 😁 ale toto nemá zihadlo, je to neškodné.
No výborné ...a ako ich odstránime?🤣🤣na aport nereagujú🤣🤣🤣
Osička. Úplne neškodná. Keď bude lietať okolo teba a nastavíš jej prst, tak ti na ňom aj pristane 😁. My to stále s deťmi robíme.