Ja som dnes zamiesila,dosla chut ked je takmer letne pocasie 😁
5. máj 2026
Och, sliny prehltam, a to som po obede 🤤
5. máj 2026
Mnam, cesnak snotana a syr 😁 skoda ze kvoli jednemu sa mi neoplati zamiesit 🙆🏼♀️
5. máj 2026
@jablkovastrudla
Mnam, cesnak snotana a syr 😁 skoda ze kvoli jednemu sa mi neoplati zamiesit 🙆🏼♀️
@jablkovastrudla zajdi 😁
5. máj 2026
to sú langoše?
5. máj 2026
@deti95060810
to sú langoše?
@petulda333 necham si zajst chut jedine 😂
@deti95060810 ano
5. máj 2026
Toto by malo byt určite protizákonne. Najmä voči tehotným ženám. 😂😂 vyzerajú až božsky. Dobrú chuť. 🙂
5. máj 2026
@petulda333
Ja som dnes zamiesila,dosla chut ked je takmer letne pocasie 😁
@petulda333 ak moje cesto čaká na zajtrajšok
5. máj 2026

Akoze je mi tazko len ked to vidim, ale podla mna to stoji za to. 😂