icon

Baby teraz vážne 🙏máte recept tip ako uvariť jedlo s názvom “TO JE JEDNO “ pokazde to môj vajcak či decko chce no GOOGL ZLYHAL 🤪 poraďte 😘😂sup vaše nápady sem 👯‍♀️

avatar

Ukrajinský hemendex. Bez vajec, bez sunky, len tak s chlebikom

25. mar 2020
avatar

Veeeeelmi jednoducho napíš ružovou fixou na papier to je jedno a ozdôb srdiečkami. Polož na tanier a je to hotoveee za pár sekund🤣🤣🤣

25. mar 2020
avatar

Ja som tak prestrela na stol a naservirovala na papier napísané "NEVIEM" 😀

25. mar 2020
avatar

Mne toto povedali len raz. Dostali špenát. Odvtedy konkretizuju 😄

25. mar 2020
avatar

Môj chcel minule hocičo...

25. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@ynda špenát ľúbia 😨🤦‍♀️

25. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@daniela208 toto sa mi paciii 😂

25. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@dadikaanorik
@olusik112
@ynda velice zaujímavé 😂😅d r b n e má z nich

25. mar 2020
avatar

@mimiqa a ešte ma napadlo im uvariť jedno vajíčko nech sa aj kúsok najedie prečo vajíčko? Lebo to stredný rod a jedno. To (vajíčko) počet jedno

25. mar 2020
avatar

Mne tiež stále vravia moji že je im to jedno, tak som im raz povedala, že budú mať obzerance s makom a hotovo.. Šla som do obchodu nakúpiť na ďalších pár dní a chlapi dostali za úlohu spraviť večeru. Vrátila som sa, nebola som dlho a kričali na mňa ze večera je hotová. Krásne prestrety stôl, tam štyri taniere a na nich mak : že maminka spravili sme tie tvoje obzerance s makom 😁😁😁😁🙈🙈🙈

25. mar 2020
avatar

@mimiqa to sú chlapi...ich nezmeníme 😅😂

25. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@dadikaanorik kde len chlap aj dcéra to chytila 🤦‍♀️😂

25. mar 2020
avatar

Mne moj muz ked sa ho opytam co mam varit povie: "daj nam na vyber 10 jedal, my si vyberieme" 😅. tak mu odpoviem,ze ked vymyslim 10 jedal, tak z nich vyberiem uz ja ja...

25. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@mila23 jemine že 10 dajaky ftipkar 🤣🤣🤣

25. mar 2020
avatar

Ja rada pozerám stránku bonvivani. Tam sú také klasické a aj školkarské jedla. Lebo veru nápady dochádzajú a baby by jedli len smazeny syr a palacinky 😂 vidno že to majú len raz za 1/4 rok tak im to ide teraz na chuť. Ale podľa obrázka na webe mi povedia, že aj toto by si dali, lebo názvy im moc nehovoria.

25. mar 2020
avatar

Mne manzel iba raz povedal,ze CO CHCES.No a ja som nechcela nic.Ostal hladny(rozmrazoval klobasu nakoniec)

25. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@blancheporte 😅😂🤣

25. mar 2020
avatar

@mimiqa jaaaj..pekne sa naučila 🙈

25. mar 2020
avatar

@blancheporte haha to ako ten vtip čo si navarila. Nič. Ale ved to bolo včera. No ved som navarila na dva dni.

25. mar 2020