Baby teraz vážne 🙏máte recept tip ako uvariť jedlo s názvom “TO JE JEDNO “ pokazde to môj vajcak či decko chce no GOOGL ZLYHAL 🤪 poraďte 😘😂sup vaše nápady sem 👯♀️
Veeeeelmi jednoducho napíš ružovou fixou na papier to je jedno a ozdôb srdiečkami. Polož na tanier a je to hotoveee za pár sekund🤣🤣🤣
Ja som tak prestrela na stol a naservirovala na papier napísané "NEVIEM" 😀
Mne toto povedali len raz. Dostali špenát. Odvtedy konkretizuju 😄
Môj chcel minule hocičo...
@daniela208 toto sa mi paciii 😂
@dadikaanorik
@olusik112
@ynda velice zaujímavé 😂😅d r b n e má z nich
Mne tiež stále vravia moji že je im to jedno, tak som im raz povedala, že budú mať obzerance s makom a hotovo.. Šla som do obchodu nakúpiť na ďalších pár dní a chlapi dostali za úlohu spraviť večeru. Vrátila som sa, nebola som dlho a kričali na mňa ze večera je hotová. Krásne prestrety stôl, tam štyri taniere a na nich mak : že maminka spravili sme tie tvoje obzerance s makom 😁😁😁😁🙈🙈🙈
@mimiqa to sú chlapi...ich nezmeníme 😅😂
@dadikaanorik kde len chlap aj dcéra to chytila 🤦♀️😂
Mne moj muz ked sa ho opytam co mam varit povie: "daj nam na vyber 10 jedal, my si vyberieme" 😅. tak mu odpoviem,ze ked vymyslim 10 jedal, tak z nich vyberiem uz ja ja...
Ja rada pozerám stránku bonvivani. Tam sú také klasické a aj školkarské jedla. Lebo veru nápady dochádzajú a baby by jedli len smazeny syr a palacinky 😂 vidno že to majú len raz za 1/4 rok tak im to ide teraz na chuť. Ale podľa obrázka na webe mi povedia, že aj toto by si dali, lebo názvy im moc nehovoria.
Mne manzel iba raz povedal,ze CO CHCES.No a ja som nechcela nic.Ostal hladny(rozmrazoval klobasu nakoniec)
@blancheporte 😅😂🤣
@mimiqa jaaaj..pekne sa naučila 🙈
@blancheporte haha to ako ten vtip čo si navarila. Nič. Ale ved to bolo včera. No ved som navarila na dva dni.

Ukrajinský hemendex. Bez vajec, bez sunky, len tak s chlebikom