icon

Bambulky na zdravie 😂🤣😅🍷áno sú dve hod no idem kuchtittt dačo na večeru 😂má piksne z varenia .... Masa a Medveď u nás musí ísť nonnn stop 😂🤣 pekný piatok

avatar
mimiqa
autor

Liana111
Bruneta880
Baby kde sme 😂😅

20. mar 2020
avatar

Super, aj ja som si dala .. krásne keď človek nikam nemusí ist

20. mar 2020
avatar

Boze aj ja by som si dala, ale sak davam si kazdy vecer, uz az trapne mi to je😂

20. mar 2020
avatar

@nostres v pohode , vraj víno je dobré proti koronavirusu 😂😂

20. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@olivnik
@nostres dajte bambule nejde o nič 🤣😂😅po korone povinne na liečenie stretneme sa

20. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@olivnik inak áno víno a pivo proti korone top 😂

20. mar 2020
avatar

@mimiqa aj tmavá čokoláda .. mám taký pocit, že po tomto víruse budú plné posilky a nie nemocnice

20. mar 2020
avatar

Noo ale pán Krčméry vravel že "svätenú vodu" len na vonkajšie použitie 😀 alko oslabuje imunitu!

20. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@olivnik juj ani Nehovor mesiac netrenujem iba pijem 😂😅🤣 akurát Talianske víno boh má opatruj 🙏

20. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@dharmasanata no no no ☝️On vravel pivo víno 😂🤣🍺🍷

20. mar 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Tvrdy alkohol zabíja imunitu. Pivo a víno je o.k. 👍🤪

20. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@majenko 😂🤣 žiadne výhovorky piteee ☺️🤣

20. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

Už aj navarené kuriatko v trubeee dcérka sa ponúkla že urobí kasu no konečne veget 🤪

20. mar 2020
avatar

@mimiqa môžeš ísť spať🤣🤣🤣

20. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@barbie13 kdeeee spattt ideme na dvor 😂😅

20. mar 2020