Došlo mi víno 🍷😢

@bambulienka25 áno 🙏😘
Och, nepríjemné :D Ja akurát svoje dopijam :D
@bruneta880 ukradla som pivo chlapovi 🤭🍺
@86evapeto77 jejdaaaaa nevyratala som to dobre 🤦♀️
To už tu všetky ženy chľastajú? 😅 Zachvíľu skončíte jak oní z osady, na toluéne 😝
@tripetta na chlapov sa nadáva, že pijú, ale tu má každá druhá status o víne 😂
@tripetta aj ja som si vsimla ze nejak dost popijaju 😂 asi preto ze je toho dostatok 😅
@mimiqa 🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷😘
ved objednaj do 6 rana vozia 😍
Ja zas mam víno, ale nemôžem si dat lebo mam hroznú migrénu. Kto je na tom horšie?! 🤔😋
@tripetta Ja nechlastam, ja si pripijam na zdravie. V dnešnej dobe je to veľmi dôležité :D
Vino nemam, ale podelim sa
@lucifuk144 na migrénu treba
@amelie2017 jujjjjj ja vínko 🤪som ukradla pifko chlapovi 😅
Ja prave nalievam 😁, ved je piatok treba si dat 👍👍
toto sa u nas nikdy nemoze nastastie stat.
@dopolbokaodrata
@mentolka28 teda bambulky no 😊
@mimiqa ja som po pohari piva/redlera viac ko ako po whiskey. Uplne ma ulozi.
@amelie2017 😂
No možno pohárik by bol lepší ako lyžica nutelly 🤔
@lucindamax už aj to som stihla 😂😅dcérka ju miluje nechala na linke tak sim supla do seba trosku nutelly 😂😅au sladké moc
@ivik4 ako hovorí môj muz: Nie je umenie piť keď ti chuti! 😁
@mimiqa a čo chutí pifčo 😂 neboj zvykneš si 😃 aj ja dneska 🍻 a pre teba 😃 palacinky
@bruneta880 som z vinarenskej rodiny 😁 tak dúfam mi odpustia že pijem pifko 😂🤣😅jejooo palacinky dakujem 😘
@mimiqa čo oči nevidia...😂
@bruneta880 srdce neboli 🙏
Prvé čo ma napadlo 😁 keď som si prečítala tvoj status....
Daj si gin 🍸😀🙃
@86evapeto77 Mala si povedať ako v tej reklame - Ja nepijem, ja objavujem 😂
@bruneta880
@liana111
Kde steeee
Tu tu túúúú som ja nazdravie 😂
@bruneta880 na zdraviiiiicko 🥂😁
@liana111
@bruneta880 jachlascem od obeda 🤭
@mimiqa ja som prvú fľašu otvorila o 17.00 a chutila dnes veru výnimočne, dnes som sa po 18 dňoch videla s maminou ❤, síce len chvíľku u nás na dvore, ale teším sa veľmi.Inak sa vidíme každý deň, teda za normálnych okolností...
@bruneta880 ja dačo poobede som si otvorila keď sme začali grilovať 😂ja som bola po 3ch týždňoch v Kauflande síce sedela pred ním v aute chlap nakupoval no uzastny pocit vypadnúť z domu 🤣🤣☺️
Pekne predpoludnie ako dnes dáme vínko?🍾🍷Zásoby už dúfam sú?
Ja začínam kávičku ☕
Ja mam v plane dnes tiež vínko u mňa top cabernet savignon rosse Topoľčianky neskorý zber
... nazdravie dievčatá 🍷
🤦♀️
Jo ja NEVLÁDZEM dat už celú.... ešte dám tento pohár a idem do perín 😁😁😁 (znasilnit manžela 🤦♀️)
Nazdravieee babule...tak ja dneska červené 😊 ale, že výborné je 😋
@bruneta880 nazdravicko☺️ Toto Uz musime konecke vyskusat ked sa dostaneme na sk 😆
@bruneta880 jojo toto môže môj chlap dnes sme ho mali tiež 🍷 veľmi je výborne no ja zas suché lubkam viac 🤪
@bruneta880 palacinky nebudú??😅🤣🤣
@bruneta880 aj jaaaaa si prosím koláčik 😂🤣☺️😅














Mam doma 2 fľaše, pošlem? 😁😂