28. mar 2020
My sme boli včera u otca a grilovali sme... Konecne po zime..
28. mar 2020
@kapurka270 my sme aj na balkóne dnes grilovali mame elektrický len som nefotila
28. mar 2020
My sme varili guľáš.
28. mar 2020
Aj my sme dnes, najprv klasika špekačky a teraz jablka 😁
28. mar 2020
mimiqa
autor@kapurka270 aj tam sa dá 🙏
28. mar 2020
Tiez som rozmyslala, ze dnes by sa dalo grilovat, ale nekupila som nic nato 😅
28. mar 2020
😉🤪🍷
28. mar 2020
28. mar 2020
28. mar 2020
mimiqa
autor@janka146
@kovackaadka
@mareszka 🤪🍷🍺
28. mar 2020
@mimiqa včera len tak nečakane sme opiekli 🍎, išli sme sa prejsť, nemali sme ani zápalky, prišli sme k ohnisku, ešte bolo horúce, aj paličky tam boli, tak sme si opiekli čo sme mali so sebou 🤪
28. mar 2020
My dnes takto😊👌
28. mar 2020
mimiqa
autor@barbora111 to je veget že
28. mar 2020
mimiqa
autor@kovackaadka to je najlepšie 😂
28. mar 2020
Na grile foto nemám, už len naservírované :D dnes bol veru krásny ten náš sviatok 😊
28. mar 2020








Na balkóne nič😰