Ty si moj clovek...🙂
@aduska0001 na zdravie už pijem druhý pohár 😂🤣🤣
Som povedala, že po tomto všetkom, ja z mužom pôjdem na protialkoholické a decká na odtučňovačku😂😂
@bruneta880 kde siiii 😄
@bojovnicka ja objednávam zo skladu 😂🤣🤣😅donesú mi 🤪🍷
@mimiqa 😊❤️❤️❤️
@bojovnicka vyriešené keď nemáme chodiť von tak si dám doviesť 😂😂🤣☺️
celá ja

Ja cely tyzden vecer s poharok vinka 🍷🍷🍷😊 aspon ze niesom sama 🙈🙈🙈
@bojovnicka veru držať spolu 🥂🙏inak to nejde aj keď chlap prevraca oči toho hneď zruším 🤣
@bojovnicka tak môj sa čuduje že vinotéka nieje ešte prázdna 😂🤣🤣🤣ake aj zafrfleee vajcak
včera som bola vyniesť smeti do separačných smetiakov. Hm... ten štrngot prázdnych fliaš sa tak pekne rozliehal prázdnym sídliskom... 😀
@bojovnicka že? A ja som tam pchala ruku tak hlboko, ako sa dalo.... nuž, aj tak cinkali!
@10zabka
@liana111
@bojovnicka inak teraz len tuším rozbíjanie fliaš počuť 😂🤣
@bruneta880 to budeme mat poriadny mulatsag 🤣
@bruneta880
@liana111 😂🤣😅kokos to bude baby kybleee mám
@liana111 veru budeme ako to divé prasa včo som dnes hľadala 🤣
@mimiqa ja donesiem slaninu 😄
@bruneta880
@liana111 už sa teším na teplo konečne grilovačky
@mimiqa ani nehovor mňam...budem aj vyzerať 🤭 ale JE MI TO JEDNO 🤣🤣🤣 Slaninka, cuketa, klobáska...kukurica 🤤
dobre, ženy, ja prinesiem to víno 😀
@bruneta880 pečená klobáska sosovicova omáčka cicerovu polievku 🤣🤣
@bruneta880 ja zas losos encián 😂🤣🤣☺️Mňam som hladnaaaaa 😢
@bruneta880 mňa si sa nepýtala, ale kuracie prsia v medovo-horčicovej marináde na grilovanej zelenine
Mňam dala by som si všetko 😃
@10zabka príď aj mne uvariť 🙏 to znie výborne
@bruneta880 rada 🙂 Hocikedy... my sme si písali aj včera ohľadom receptov kublanka 😉
Ja urobím fazuľovú s hrubými rezancami a malý chce domácu pizzu 😄
@10zabka áno áno 😃 dnes ho už kobylky zjedli...😂
To jak ja na materskej.. Nothing changed 🤷♀️
@10zabka potom mi tam hoď foto keď vyskúšaš, budem rada ❤
@bruneta880 ale vyzeral super 🙂 Ešte som neskúšala, no určite skúsim. Mám aj javorový sirup 😉... inak s tým medom si to predstaviť neviem.
@bruneta880 jasné, snáď nezabudnem 🙂
@10zabka ako povie Jarko "nevyskúšaš nevieš "
@liana111 ale až po víne 😄
@bruneta880 mnaaammmm fazuľovú.
@liana111 po tejto karanténe budú z nás gurmáni 😂 ako raz povedal starý Simson ..."já nejsem tlustý hňup, já sem gurmán " 😂😂😂🤣
@bruneta880 kašlať na to, hlavne že nám bude dobre 🤣
@mimiqa zavolám taxi a spravíme výmenu 🤣 za klobásku...
@mimiqa ja neviem u nás v dzedzine mäso zohnať...
@mimiqa už som sa vytočila a objednala polku prasiatka 😄
Simpson malo byť 🤦♀️🤣
@bruneta880 ani som si to nevšimla 🤣
@liana111 a to mám prvý pohár 😄
ženy... dopila som druhý... čo myslíte? Pokračovať? 😀
@10zabka toto sa ani nepýtaj 🙉😄 nazdravie 🥂
@bruneta880 chcela som byť za dámu... nevyšlo 😀
@10zabka aj ja, naposledy, na vianočnom večierku z firmy, tiež nevyšlo 😂😂😂
@bruneta880 a ja som ešte ani ten prvý nedopila 😂
@liana111 ty si tie zásoby šetríš 😂
Ja davam vyniest smetie muzovi tak jemu to strngat moze 🙈🙈🙈😀😀😀
@bruneta880 @10zabka normálne by som už bola ďalej ale toto Martini mi fakt moc nesmakuje 😂 potrebujem poriadne vínko 🤣
Musím k malému si ľahnúť buntosii tak baby pite pite 😂🤣
My dezimfikujeme tiež každý druhý deň 😅
@mimiqa Dobrú noc 👋
@liana111
@bruneta880
@10zabka dobre ranko ako ten maly krpec buntosii a hen už pól hod sme hore 😨nevyspata som porad by som si naliala 😂😂🤣🤣
@liana111
@bruneta880
@10zabka no kde sme 😂🤣🤣😅

Ty jedna 😂