😂😂😂💪
25. mar 2020
mimiqa
autor@nikolmohammed vidíš osud 😂
25. mar 2020
@mimiqa predsa sa len stretneme vidíš to 😍
25. mar 2020
Po karanténe o pár kg viac, aspoň sa nám dorieši, čo so sladkosťami, čo som už nevedela kde skladovať. 😂
25. mar 2020
@fkata pred mm sa nedá skladovať nič ani len sladke😂😂😂trvá to len kým to vyložíme z tašky do skrine a neni🤷♀️
25. mar 2020
mimiqa
autor@nikolmohammed 🤣😂😅 už nech je pooo 🙏
25. mar 2020
@mimiqa och anoooo😫
25. mar 2020
mimiqa
autorCitrónovej oblátky Opavia mňam
25. mar 2020
@nikolmohammed My máme ešte kolekcie. Môj syn dostal kopec od rodiny, darmo som sa im prosila, teraz máme to isté s veľkonočnými vajíčkami. Dieťa večer zaspí, ak som sama hore a to veru niekedy aj do 2hej, tak vyjedám. Mne slané chýba skôr, lebo toho je pomenej.
25. mar 2020
U mňa presne naopak, keď mám nervy, tak nejem.🤢
25. mar 2020


Treba nosit rusko aj na doma! Ja som sla vcera po chodniku s ruskom na tvari, v taske kavenky, na ktore som mala prisernu chut, no nedalo sa, rusko obviazane okolo hlavy 😃