icon

😂 že Konečne prišla posila

avatar

Celkom sranda,ale osobne poznám osobku,ktorá je povodne na fotke,asi by nadšená nebola 🤔🤔

17. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@dankapaj hádam to zoberie s humorom 🙏

17. mar 2020
avatar

@mimiqa no nič iné nám nezostáva len brať veci s humorom,ja som sa len zamyslela nad silou internetu a dnešných vymožeností techniky,poznám tie ženy čo v tej fabrike robia,robila som tam niekoľko rokov,nie všetko je tak ako na kamere v správach,tie ženy nedostali už koľko výplatu,odišli mnohé samé boli nútené keďže im neplatil,ja len dúfam,že keď robia teraz soboty nedele a nadčasy dá im čo im patrí...

17. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@dankapaj zažila som take dačo tiež dva mesiace bez výplaty ešte výpoveď z minuty na minútu všetky baby ach vtedy to bolo hrozné sama s malou dcérkou a šéfko si staval dom len už nechcel mat firmu na SK

17. mar 2020
avatar

@mimiqa ja som odtiaľ odišla zo zdravotných dovodov,na úrad práce,mám zničenú chrbticu som po operácii a ako sa so mnou ,,rozlúčili” po rokoch driny bol des,veď aj vďaka tej robote som kde som,žijem so šróbami v chrbte,je mi velmi ľúto tých žien čo tam drú,všade je teraz situácia zlá,oni makajú nezastavia sa pre dobro nás všetkých tak dúfam,že aspoň teraz je v ňom kúsok citu..

17. mar 2020
avatar

Ty si blázon😂

17. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@eliska13 😘

17. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@dankapaj tak chrbtica si odnesie vždy .. plávanie pomôže???

17. mar 2020
avatar

Len skoda, ze Kocner sit ruska nebude, je totiz vo vazbe.

18. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@liana_k tot vtip ale mohol by 24 hodín denne

18. mar 2020
avatar

@mimiqa no veru, nezaskodilo by mu...

18. mar 2020