Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  mimkaa10
  5. máj 2017    Čítané 194x

  Testovali sme 🙂

  10.4. 2017 mi prišla veľmi príjemná správa – firma Manufaktura si ťa vybrala, aby si otestovala ich produkt - Anti-aging sérum na okolie očí a pier so sedmokráskou, Q10, kyselinou hyalurónovou. Výborne, pozrela som sa na svoje vrásky od smiechu v oblasti úst a očí a hovorím si, oni ma snáď videli a uznali, že to potrebujem? 🙂

  Čo sa mňa týka, už dobrých pár rokov chodím pravidelne každé tri týždne na kozmetické ošetrenia tváre a dekoltu. Aj v domácich podmienkach používam lekársku kozmetiku. Známi mi hovoria, že vyzerám oveľa mladšie ako v skutočnosti, avšak vrásky v okolí očí a pier mi robia spoločnosť už dlhšie a mám pocit, že sa čím ďalej prehlbujú a zvýrazňujú. Preto som sa zapojila do testovania, Manufakturu som ešte nikdy neskúšala, poznám ju iba z krémikov na ruky, ktoré používam a vyhovujú mi svojou príjemnou parfumáciou a ľahkosťou.

  Balíček dorazil o týždeň a pustila som sa teda s očakávaním do testovania, ktorého čistý čas bol 14dní. Počas týchto dvoch týždňov kvôli čo najväčšej objektivite som vysadila svoje séra na pleť a okolie očí, ostala som iba pri dennom a nočnom kréme.

  Prvý dojem z balenia bol príjemný, krabička matná a vzhľadná, poznáte taký ten pocit, že si ju máte chuť ponechať? 🙂

  Po otvorení krabičky som zostala trochu zaskočená. Sérum má špeciálny kovový aplikátor, ktorý má zrejme uľahčiť cielenú aplikáciu a rovnako ma prekvapil spôsob aplikácie. Nie som fanúšik takýchto foriem a spôsobu aplikácie. Očakávala som jednoduchý roll-on alebo pipetku, na aké som zvyknutá a kde by aplikácia bola jednoduchšia a praktickejšia. Toto je ale ozaj čisto vec vkusu.

  Čo sa týka vône, čakala som podľa vzoru mojich predošlých dermato-kozmetických prípravkov žiadnu alebo len veľmi jemnú neutrálnu vôňu. Toto ma nepríjemne prekvapilo, keďže moja prvá asociácia po privoňaní si,  bola z oblasti nemocničného prostredia. 

  Toto sú však jediné negatíva, ktoré v recenzii nájdete. 🙂

  Sérum sľubuje okamžitý liftingový účinok. Odporúčaná aplikácia - ráno a večer na očistenú pleť v okolí očí a pier. Konzistencia jemná, ľahučká, ľahko roztierateľná, rýchlo sa vstrebajúca.

  Odporúča sa vmasírovanie kovovým aplikátorom do pokožky, postupovala som teda podľa odporúčania výrobcu. Po nanesení séra sa dostavil príjemný jemne chladivý pocit, po vstrebaní som však pocítila jemne vysušujúci pocit v pokožke, čo sa dalo predpokladať keďže ide o sérum. Po nanesení séra som použila denný alebo nočný krém, pleť v okolí očí a pier ostala krásne vypnutá.

  Myslím si, že sérum je vhodné aj na citlivú pokožku, keďže ju žiadnym spôsobom nedráždi, naopak pekne zkľudňuje.

  Po dvoch týždňoch používania hodnotím – 8/10 bodov - spokojnosť. Som si istá, že keby bol časový priestor väčší, výsledky by boli ešte výraznejšie.  Určite ho odporúčam vyskúšať, okolie očí a pier pôsobí vyhladenejšie, vypnutejšie a oveľa pružnejšie. Aj pri úsmeve sa pokožka rýchlejšie „vráti“ do pôvodného stavu.

  Fotka "pred":

  Fotka "po": 

  Ďakujem tímu MK a značke Manufaktura za možnosť zapojiť sa do testovania a prajem len pozitívne skúsenosti.

  Bude to už 9 mesiacov..

  (2 fotky)

  Je zaujímavé, že z generácie na generáciu sú deti stále horšie a rodičia stále lepší. Navyše zo stále horších detí vyrastajú stále lepší rodičia.