mimonenka1
11. okt 2013
Chceli by ste komunikovat so svojím dietatkom este pred tym, nez zacne rozpravat? Skuste s nami ZNAKOVANIE. Dvojhodinovy rodicovsky seminar 16.10.2013 o 16:00 v ŠTastnom delfinovi. A od 23.10. o 16:30 kazdu stredu šesť lekciovy program pre deti od 8 mesiacov do 2 rokov ZNAKUJEME SO SPEVOM A HROU. Kontakt 0905 367 347.
Zobraz celú správu
mimonenka1
7. sep 2013
Od septembra pre vas pripravujeme
MINIŠKOLIČKA
pre deti od 1,5 do 3 rokov,
program zameraný na adaptáciu na kolektív zahŕňa: voľnú hru, spoločnú desiatu, cvičenie, tvorenie (výtvarné, hudobné, dramatické), vzdelávaciu činnosť. Program môžu deti absolvovať buď bez rodiča v pondelok, štvrtok a v piatok. Alebo s rodičom, každú stredu. Program vedú kvalifikované pedagogičky s praxou.


CVIČENIA pre deti od 0 do 3 rokov
0d 0 do 3 mesiacov - nácvik správnej manipulácie a stimulácie bábätka
Od 3 do 9 mesiacov (neštvornožkujúce bábätka) - posilňovanie svalíkov, nácvik a podnety pre prvé a druhé vzpriamenie, pretáčanie a uchopovanie hračky.
Od 9 do 12 mesiacov - posilňovanie svalíkov, nácvik a podnety na stvornožkovanie a nakračovanie.
Od roka do troch rokov - komplexný program pre správny psychomotorický rozvoj (cvičenie hrubej motoriky, kreatívne tvorenie, rozvoj reči, sociálny rozvoj).
Cvičenia podľa metodiky Evy Kiedroňovej.


CVIČENIA PRE ZDRAVIE
pre deti od 3 do 6 rokov
Cviky pre správny vývoj chodidla – proti plochým nôžkam,
Cviky pre správny vývoj chrbtice – proti skolióze
Posilňovacie cvičenia - prevencia proti astme a GER.
V rámci cvičení využívame rehabilitačné cvičenia, posilňovacie cvičenia, jógové cvičenia a cviky zamerané na všeobecnú pohybovú prípravu.

BABY PLÁVANIE (od 4 mesiacov do 3 rokov)
Plávanie nami využívanou modernou metodikou Evy Kiedroňovej, všestranne a rovnomerne zaťažuje svalstvo dieťatka, zlepšuje prekrvenie tkaniva. Správna manipulácia a správna kombinácia úchopov dieťatka vo vode zapája do činnosti svalové skupiny, ktoré sa inak neposilňujú. Celkovo je program zameraný na komplexný psychomotorický rozvoj dieťatka. Plávanie u nás je vhodné aj pre deti s fyzickým či mentálnym postihnutím.

FOLKLÓRNA ŠKOLIČKA - PALČEK
Pre deti od 1,5 roka do 6 rokov.
Veku primeranou formou sa učíme vnímať melódiu, pracovať s rytmom, správne držať telíčko a získavame základy z pohybovej prípravy.
Spoznávame ľudové riekanky, pesničky,  tančeky a hry z celého Slovenska,
Vystupovanie v krojoch pred obecenstvo.

Prihlasovanie nových deti je možné počas celého roka. Info: 0905 367347 Miriam Dobrotová.
Zobraz celú správu
mimonenka1
22. jún 2013
ZAČALI sme BABYplavanie:slight_smile: V krajnom bazéne na sídlisku Sever v Prievidzi. Plávame podľa najmodernejšich poznatkov podľa metodiky Evy Kiedronovej. Vhodne aj pre deticky s psychomotorickou odchylkou. Pre deti od 4 mesiacov do 3 rokov. Kontakt: 0905367347 Miriam Dobrotova
Zobraz celú správu
mimonenka1
9. jún 2013
Mate doma babatko a chcete zacat plavat? V Štastnom delfinovi mame pre Vas miesto. Plavame s detickami od 4 mesiacov do 3 rokov podla metodiky Evy Kiedronovej. Doraz kladieme na respektovanie psychomotorickeho vyvoja a na jeho vsestranny rozvoj. Plavanie u nas je vhodne aj pre deti s pychomotorickou odychylkou, pre deti, ktore cvicia vojtovu metotodu alebo pretrebuju posilnit svalstvo, ci adaptovat sa na kolektiv. Podla poziadavky plavame bud jedenkrat alebo dvakrat do tyzdna. Cena jedenkrat do tyzdna (4 lekcie) 35,€ a dvakrat do tyzdna (8+1 bonusova) 70,- €. Babatka, ktore spavaju dvakrat za den, mozu u nas plavat aj cez obed. Tesime sa na Vas. Kontakt: Miriam Dobrotova 0905 367347
Zobraz celú správu
mimonenka1
25. máj 2013
Bankové divadlo O Jankovi Polienkovi 14. júna o 16:30 v Regionalnom kultúrnom centre v Prievidzi. Nádherne spracovana klasická rozprávka v podaní Teatra Pimprlo, popretkavana pesnickami a krasnymi postavickami. Vhodne pre deti od dvoch rokov. Cena lístka 3, €. Lístky kúpite v štastnom delfinovi.
Zobraz celú správu
mimonenka1
14. máj 2013
Kǎzdu stredu: Miniskolicka s rodičmi od 9:00 h do 11:30. Program na adaptaciu dieťatka na kolektív. Deticky sa v kolektive zahrajú, zacvicia si, niečo vytvoria, spolu sa napapkaju a veľa sa spolu naučiť. Začíname blok: Mali muzikanti. Budeme sa učiť spoznávať hudobné nástroje, cvičiť si uska, pamäť a nejaké hudobné nástroje si aj vyrobime. Pokial nechcete sedieť len doma a máte záujem, aby vase dieťatko napredovalo pod vedením skúsených pedagogiciek, nevahajte a prídete k nám do Stastneho delfíny už zajtra :slight_smile:
Zobraz celú správu
mimonenka1
10. máj 2013
BURZA DETSKÉHO OBLEČENIA
Pozývame Vás na burzu detského oblečenia v pondelok 13. mája 2013 na Námestí slobody v Prievidzi. Predaj sa uskutoční priamo v stánkoch (domčekoch) pred obchodným domom Prior. Prenájom stánkov je BEZPLATNÝ.
PODMIENKY:
1.) K predaju je určené len detské oblečenie, kočíky, bicykle pripadne tehotenské oblečenie, tzv. z druhej ruky.
2.) Stánky nie je možné využiť na komerčný predaj.
3.) Predávať oblečenie si môžete sami alebo môzete veci odovzdať od 9.30 h asistentom, ktorí budú v stánkoch pomáhať s predajom. V takom prípade je nutné každú vec a predmet označiť priezviskom a cenou a pripojiť zoznam veci spísaných na papieri. Za túto službu sa tiež neplatí.
4.) Po skončení predaja je nevyhnutné si nepredané veci ihneď prevziať.
Burzu organizuje Šťastný delfín v spolupráci s Kultúrnym a spoločenským strediskom Prievidza pod záštitou mesta Prievidza.
Info: Miriam Dobrotova 0905 367 347
Zobraz celú správu
mimonenka1
22. apr 2013
Utorok: od 9. h do 18.h otvorená herna. Rodicia si u nas mozu dat kavicku, kym sa deti v bezpecnom a peknom prostredi zahrajú. Deticky k nam mozete priviest aj na opatrovanie, ktore zabezpecuju kvalifikovane pedagogicky. Cvicenie - o 9:45 detičky od roka do roka a pol o 16. h detičky od roka a pol do dvoch rokov :slight_smile:
Tešíme sa na Vás.
Zobraz celú správu
mimonenka1
15. apr 2013
INŠPIRATÍVNA PREDNÁŠKA PRE RODIČOV
MONTESSORI DOMA
Milí rodičia, snažíte sa maximálne venovať svojmu dieťatku, ale neviete či idete správnou cestou? Je Vaším cieľom, aby si dieťatko zachovalo prirodzenú radosť z učenia a objavovania a aby z neho vyrástol samostatne mysliaci, tvorivý a vyrovnaný človek?
V Šťastnom delfínovi sa dozviete AKO NA TO.
Pripravili sme pre Vás dve prednášky s psychologičkou o vzdelávaní detí v domácom prostredí na základe princípov Montessori pedagogiky.
I. časť: 6. máj 2013 o 16:30
Vznik a základné princípy pedagogiky.
Vývinove obdobia dieťaťa.
Uplatnenie Montessori princípu v praxi v každodennom živote v bežnej rodine.
Ako využívať Montessori princíp doma.
Ukážka niektorých Montessori pomôcok.
II. časť: 13. máj 2013 o 16:30
Praktická prehliadka pomôcok využívaných v Montessori pedagogike vhodných pre deti približne od veku 2 rokov - v dvoch tematických okruhoch:
1. Praktický život (podpora prirodzeného záujmu dieťaťa o svoje prostredie, starostlivosť oň a tiež o seba, rozvoj jemnej motoriky, rozvoj sebaobslužných činnosti)
2. Senzorická výchova - pomôcky na rozvoj zmyslového vnímania, poznávanie rôznych vlastnosti veci, ktoré nás obklopujú.
CENA: Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa oboch prednášok cena je 8,-€. V prípade, ak máte záujem zúčastniť sa len jednej z uvedených prednášok cena za samostatnú prednášku je 5,-€.
Kontakt: Miriam Dobrotová 0905 367 347 – potrebné sa nahlásiť dopredu.
Zobraz celú správu
mimonenka1
14. apr 2013
Buduci týžden zaciname jarny cyklus cviceni pre deticky s rodičmi. Pridajte sa k nam. Co ponukame: cvicenia vedie akreditovaná pohybova instruktorka pre deti od 0 do 6 rokov, v pre deti podnetnom a cistom prostredi, cvicenia su zamerane na komplexny psychomotoricky rozvoj dietatka, pracujeme s kvalitnymi a rozmanitymi cvicebnymi pomockami. V cene 37,- € je 10 lekcii + 1 bonusova, vsetky ospravedlnene hodiny je mozne nahradit. Tesime sa na Vas. Prievidza a okolie :slight_smile:
Zobraz celú správu
mimonenka1
10. apr 2013
Vo štvrtok cvicime o 9:45 s detičkami od 1,5 do 2 rokov. O 13:30 so stvronožkujúcimi a o 16:30 s velkačmi od 2 do 3 rokov. Môžete sa k nám pridať na UKAŽKOVÚ HODINU, ktora je zdarma. Od budúceho týždňa začíname jarný cyklus cvicení, radi privitame nových kamarátov. Ponúkame: pekne prostredie, kvalitné pohybové pomocky, profesionalny tím. Cvicenia sú postavené tak, aby rešpektovali psychomotorický vývoj dieťatka a efektívne jeho vývoj podporovali.
Okrem cvicení si k nam rodičia môžu prísť dať kávu, kým sa deti zahrajú v herni plnej hraciek, s gulickovým bazénom, trampolínou ci velkým domcekom. Tešíme sa na Vás.
Zobraz celú správu
mimonenka1
9. apr 2013
PREDĹŽENÝ VÍKEND S BABY PLÁVANÍM NA LIPTOVE
Doprajte Vasim detom nezabudnutelný Medzinárodný deň detí počas predĺženého víkendu 30.5 až 2.6. 2013 zameraného na cvičeniem, plávaniem a celkový psychomotorický rozvoj. Všetko v krásnom prostredí Liptova v hoteli SOJKA.
Cena pre dve dospelé osoby 250.-€. Balík obsahuje: Uvítací drink, 3x prenocovanie, 3X raňajky a večera, voľný vstup do bazéna a wellness centra počas celého pobytu, kazdy den cvicenia pre deticky, kurz baby plávania, animacny program. Dieťa do 3 rokov zdarma. Parkovanie a internet zdarma. Možné doplatky: dieťa 3-6 rokov: 29,- € za pobyt, dieťa 6-12 rokov: 49,- za pobyt. V pripade obsadenia dvojpostelovej izby jednou osobou je 185,- za pobyt. V prípade zájmu je potrebné zložiť zalohu vo výške 30% z ceny do 11. apríla. Kontakt: 0905 367 347 - Miriam Dobrotová
Zobraz celú správu
mimonenka1
29. mar 2013
Pozyvame buducich rodičov a rodičov detí do 3 mesiacov na aprílovú prednášku z programu NEŽNÁ NÁRUČ, kde sa dozviete zaujimavé informácii k starostlivosti o dieťa. Prednáška je spojená s praktickým nácvikom správnej manipulácie a stimulácie dieťatka. Nežná náruč Vam uľahčí prvé chvíle s vaším dieťatkom a zabezpečí mu správny psychomotorický rozvoj v prvom roku života. KEDY: 6. apríla 2013 od 9.h do 12. h. KDE: V Šťastnom delfínovi - v budove Žilinskej univerzity v Prievidzi. Cena 15,-€ (za túto cenu sa prednáška môžu zúčastniť viacerí rodinní príslušníci - podľa dohody). Kontakt: Miriam Dobrotová 0905 367 347
Zobraz celú správu
mimonenka1
12. mar 2013
Každú stredu od 9. h do 11:30 h je v Šťastnom delfínovi Miniškolička pre deti v sprievode rodiča. Cena je 4,-€, v cene je zahrnuta herňa, cvičenie, artevýtvarka desiata,pod vedením skúsených, kvalifikovaných pedagogičiek. Kým deti pracujú a hrajú sa v kolektíve, rodičia si môžu oddýchnuť pri kávičke a porozprávať sa. Tešíme sa na Vás.
Zobraz celú správu
mimonenka1
6. feb 2013
Milé mamičky, ponukame Vám Valentíske fotenie priamo v centre Šťastný delfín. Fotí Miťa Denčiak.
Rozvrh:
Piatok 8.2. od 16. do 18. h. Pondelok 11.2. od 16. do 18. h. Utorok 12.2. od 9. do 12. h - od 16. do 18. h.
Cena za detské fotky je 10,- € za 5 ks.Cena za glamour 15,- € za 5 ks.
Zobraz celú správu
mimonenka1
1. feb 2013
Prva polovica februara bude patrit v Šťastnom delfínovi - Valentinovi. Každé poobedie budete môcť so svojimi detičkami vyrobit oteckom, starym rodicom a dalsim blizkym krásny darcek.
Zobraz celú správu
mimonenka1
27. jan 2013
Ďalší termín "Nežná náruč rodičov" Vám ponúkame 9.2. sobotu od 9 do 12 h, u nás v Šťastnom delfínovi. Teším sa Vas.
Zobraz celú správu
mimonenka1
9. jan 2013
Buduce mamicky, v Šťastnom delfínovi mame pre Vás pripravený program NEŽNÁ NÁRUČ RODIČOV, kde sa dozviete najmodernejsie poznatky o spravnej manipulacii a stimulácii dietatka, aby co najlepšie prospievalo. Získate najkomplexnejsie informácie o starostlivosti o dieťatko. Dozviete sa napriklad, ako dietatko spravne nosit, kupať, ako s nim cvicit, aby ste ho podporili v psychomotorickom vývoji a neublizili mu, ako si vybrat pediatra, naučime vás niekolko hier vhodnych na stimuláciu babatka a mnoho ďalších zaujímavostí. Program pod vedenim akreditovanej instruktorky. Kontakt 0905 367 347 - Miriam Dobrotová.
Zobraz celú správu
mimonenka1
9. jan 2013
Mili rodičia, už buducu stredu 16. 1. Vás pozývame na ukážkovú hodinu artevýtvarky zdarma. Prvá skupina deti od 2 do 3 rokov o 9:30 s pani učiteľkou Katkou a druhá skupina deti od 4 do 6 rokov o 15:30 s pani učiteľkou Irenkou. Program artevytvarka je zameraný na rozvoj jemnej motoriky, fantázie, individuality, emočný rozvoj, umelecké citenie a sociálny kontakt. V artevytvarke nie je dôležitý konečný výsledok, ale cesta ktorou k nemu dieťa dospeje.
Zobraz celú správu
mimonenka1
27. nov 2012
Zimný blok cvičení začína od 14. januára 2013 do 31. marca 2013. Stale platia uvádzacie ceny - za 10 garantovaných lekcie a jednu bonusovú zaplatíte 30,-€. Každý, kto si zakúpi kompletný zimný program, postupuje do žrebovania o lístok na koncert SPIAVANKOVA v Prievidzi, ktorý sa uskutoční 10. mája 2013 v Prievidzi. Vyžrebujeme troch výhercov.
Zobraz celú správu
mimonenka1
12. nov 2012
V Šťastnom delfínovi ponúkame krátkodobé opatrovanie detí pod pedagogickým dozorom. Pokiaľ si potrebujete odbehnuť k lekárovi, niečo vybaviť alebo máte osobne stretnutie, môžete svoje dieťatko zveriť do našich rúk. V peknom prostredí sa mu budú venovať pani učiteľky s niekoľkoročnou pedagogickou praxou. Cena za hodinu opatrovania je: 2,- €. Tešíme sa na Vás.
Zobraz celú správu
mimonenka1
1. nov 2012
V piatok 2.11. 2012 od 9. do 18. h sa môžte prísť do Šťastného delfína so svojím dieťatkom zahrať a vyrobiť si priateľské strašidielko. Vyroba je jednoduchá, zvladnu ju aj najmenší.
Zobraz celú správu
mimonenka1
7. okt 2012
Milé budúce mamičky, pozývam Vás na nezáväzné stretnutie a na šálku tehu čaju v príjemnom prostredí našho centra. Mame otvorene od 9 do 18 h. Získate základné informácie o novom programe "Nežná náruč rodičov", ktorý pripravujeme. Ide o program, kde sa buduci rodičia naučia správne manipulovať s dieťatkom. Správnou manipuláciou tak preventívne predchádzajú problemom s pohybovým aparátom dieťatka. Teším sa na Vás.
Zobraz celú správu
mimonenka1
18. sep 2012
Máme otvorené. Nech sa páči, navštívte nás v našom centre vo dvore Žilinskej univerzity (za knihkupectvom EZOP) v Prievidzi.Tento týždeň herňa ZDARMA. Otvorené máme denne od 9. h do 18. h. Tešíme sa na vás.
Zobraz celú správu
mimonenka1
2. sep 2012
Od 10. septembra 2012 možete navštíviť Centrum rodinných aktivít Šťastný delfín v Prievidzi vo dvore Žilinskej univerzity ( za kníhkupectvom EZOP). Ponúkame Vám príjemné prostredie, pre deti od 0 do 6 rokov herňu a pre rodičov posedenie pri kávičke. Otvorené od 8:30 do 18:00 h. V herni sa deti môžu vyblázniť na trampolíne, rebrinách, v guličkovom bazéne a so zaujímavými hračkami. Od 1. októbra začína jesenný cyklus pohybových a kreatívny programov, Špeciálny program pre deti s odloženou školskou dochádzkou a Miniškolička. Všetky programy sú vedené kvalifikovaným personálom. Počas septembra ukážkové hodiny ZDARMA.
Zobraz celú správu
mimonenka1
31. mar 2016 Čítané 14x

CVIČENIA

- pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov s rodičmi: komplexný program cvičení na psychomotorický rozvoj

- cvičenia pre zdravie – prevencia proti chybnemu držaniu tela, plochonožiu, astmy, GER a pod.

- pre deti od 4 do 6 rokov: detská jóga

ARTEDIELNIČKY

- výtvarné – dramatické

NEŽNÁ NÁRUČ RODIČOV – program pre buducich rodičov a pre rodičov deti do 3 mesiacov, kde získate najkomplexnejšie informácie k starostlivosti o dieťatko

MINIŠKOLIČKA – pre deti od 1,5 roka do 3 rokov – adaptácia detí na kolektív pred vstupom do materskej školy, pod vedením pedagogického personálu

Čítaj celý článok
mimonenka1
5. máj 2012
Fotky vašej práce 6 fotiek